Infantino Zvířátka do koupele šroubovací 4 ks

Péče o dítě

Značka: INFANTINO
Šroubovací postavičky zvířátek do koupele od značky Infantino zabaví vaše dítě během koupání ve vaně i v malém zahradním bazénku. Vhodné od 6. měsíce.
Skladem na e-shopu
399

O produktu

50138350

Čtyři dvoudílné šroubovací postavičky mořských živočichů – želvy, chobotnice, žáby a mořského koníka zajistí vašemu dítěti spoustu zábavy při koupání. Horní a spodní díly postaviček lze spolu libovolně kombinovat a vytvářet tak pokaždé jiné figurky. Při zmáčknutí figurky stříkají vodu pro ještě více zábavy ve vaně. Dvoudílné provedení umožňuje figurky po skončení koupele rozšroubovat, důkladně opláchnout a nechat zcela vyschnout. Postavičky zvířátek můžete skladovat v průhledné nádobě s víkem a otvory ve spodní části, která je součástí balení. Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Hlavní vlastnosti:

  • figurky můžete libovolně kombinovat
  • skvěle zabaví při koupání
  • vhodné od 6 měsíců

O značce

Infantino vyrábí produkty pro malé děti. Hračky mají výrazné barvy, podporují kreativitu, představivost a rozvíjí dětskou hru. Vyberte si designové hrací deky, kolotoče, nosítka, hračky na kočárek, ale i kousátka, chrastítka nebo hračky, které zabaví malé neposedy během cesty autem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.