Intact Sluneční svit vitamin D3 citron 15 šumivých tablet

Doplněk stravy

Značka: INTACT
Doplněk stravy s vitaminem D, který podporuje imunitu a je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Šumivé tablety s hroznovým cukrem a citrónovou příchutí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50118838

Vitamin D přirozeně vzniká účinkem slunečních paprsků na kůži. Pokud je sluníčka málo, je třeba dbát na jeho dostatečný přísun rozmanitou stravou. Intact Sluneční svit je doplněk stravy, který zajistí dostatečnou denní dávku vitaminu D. Rozpusťte šumivou tabletu ve vodě a připravte osvěžující nápoj s citrónovou příchutí a vitaminem D, který podporuje obranyschopnost organizmu. Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a je důležitý pro normální růst a vývin kostí u dětí. Barveno práškem z červené řepy. Intact Sluneční svit vitamin D3 citron je určen pro děti od 4 let.

Hlavní vlastnosti:

  • vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému
  • vitamin D přispívá k udržení normální hladiny vápníku v krvi
  • vitamin D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí

Dávkování

1 tabletu denně rozpustit ve 150 ml vody.

Složení

Jedna tableta obsahuje: Vitamin D3 10 µg – 200 % RHP*. Dextróza (40 %), kyselá kyselina citrónová, regulátor kyselosti hydrogenuhličitan sodný, aromata, sladidlo cyklamát sodný, barvivo riboflavin (E 101), sladidlo sacharin, cholekalciferol (vitamin D3). RHP* – referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Určeno pro děti od 4 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.