Iswari BIO Goji prášek 125 g

Potraviny a nápoje

Značka: ISWARI
Prášek ze sušených plodů Goji se svěží sladkokyselou chutí. Výborně se hodí k vylepšení ovocných šťáv, smoothie nebo zmrzliny.
NAVÍC Labeta Želírovací cukr třtinový 4:1 250 g Při nákupu produktů značky Iswari v minimální hodnotě 400 Kč získáte NAVÍC Labeta Želírovací cukr třtinový 4:1 250 g za 0,01 Kč. Akce platí do 30.11. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50092245

Šťavnaté plody Goji vděčí za svou výrazně červenou barvu karotenoidům, přírodním barvivům s antioxidačními účinky. Goji jsou také přirozeným zdrojem bílkovin a jsou oblíbené pro svou osvěžující sladkokyselou chuť. Práškem ze sušených plodů dochuťte ovocnou šťávu, smoothie nebo letní dezert.


Složení

100 % bio goji (prášek).

Použití

Přidejte 1-2 lžičky (cca 5-10 g) do ovocných šťáv, smoothie, zmrzliny, dezertů, polévek či vlažných nápojů (např. čaje). Zpracovávejte při teplotách do 42 °C.

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100 % přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.