Iswari Super Vegan Protein BIO banán&vanilka 350 g

Potraviny a nápoje

Značka: ISWARI
Iswari Super Vegan Protein je směsí rostlinných proteinů: konopného a hrachového v poměru, který odpovídá potřebám lidského těla.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

549

Cena za 100 g: 157 Kč

O produktu

50137866

Super Vegan Protein je směsí rostlinných proteinů: konopného a hrachového. Receptura kombinuje tyto proteiny v ideálním poměru s ohledem na množství jednotlivých esenciálních aminokyselin, jedná se tudíž o kompletní protein. Směs je obohacena o prášek z bio banánů a přírodní vanilkové aroma. Je také skvělým zdrojem hořčíku, fosforu a vitamínu C.

Hlavní vlastnosti:

  • ideální poměr konopného a hrachového proteinu
  • obsahuje všechny nezbytné aminokyseliny v poměru, který odpovídá potřebám lidského těla
  • zdroj hořčíku, fosforu a vitamínu C

Složení

Bio hrachový protein, bio konopný protein, bio banánový prášek (15 %), lucuma, bio přírodní vanilkové aroma (1,5 %), bio camu camu, DigeZyme (rostlinný multienzymatický komplex pěti trávicích enzymů) (0,2 %). Může obsahovat stopy mandlí, lískových ořechů, semínek sezamu a arašídů.

Použití

Přidejte 2 velké vrchovaté lžíce (cca 35 g) směsi do 300 ml vody nebo rostlinného mléka, protřepte v shakeru a vypijte po cvičení. Protein také můžete přidat do smoothie, kaše nebo palačinek. Neslouží jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.