Potraviny a nápoje

Wolfberry Jáhlové vločky BIO 250g

Značka: WOLFBERRY

Jáhlové vločky BIO 250g Wolfberry jsou vyrobeny v BIO kvalitě z kontrolovaného ekologického zemědělství. Lehce stravitelná, nutričně hodnotná a přirozeně bezlepková potravina.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Wolfberry Jáhlové vločky BIO 250g

50092550

Jáhly jsou vyloupané proso a pocházejí z Číny, kde dodnes patří k velice významným potravinám. Jejich semena mají žlutou barvu a velikost okolo 1 milimetru.

Jáhlové vločky, stejně jako jáhly, jsou nesmírně výživné, lehce stravitelné a syté. Působí na organismus zásaditě a díky tomu, že neobsahují lepek, jsou vhodné pro celiaky. Kvůli poměrně vysokému obsahu železa a bílkovin ocení jáhlové vločky sportovci, těžce pracující, rekonvalescenti, ale jsou vhodné i pro děti a osoby s velkou psychickou zátěží. Kromě železa a bílkovin najdete v jáhlových vločkách i vitamíny řady B a z minerálů pak ještě fosfor a hořčík.

Z jáhlových vloček se dá připravit výborná kaše, ale hodí se i k výrobě různých nákypů, placiček, karbanátků, pečiva, pomazánek, müsli, salátů a do jogurtů. Jáhlové vločky výborně chutnají i jako hlavní příloha k zeleninovým a masovým pokrmům.

Wolfberry jáhlové vločky jsou vyrobeny z prosa pěstovaného na kontrolovaném ekologickém zemědělství v BIO kvalitě. Kromě toho, že jsou velmi výživné, tak mají výhodu v rychlé přípravě.

Nutriční hodnoty ve 100g: Energie: 1542kJ / 364kcal; Bílkoviny: 11g; Tuk: 4g; Sacharidy: 71g; Vláknina: 3g; Voda: 12g

Minerály: Vápník: 25mg; Železo: 9mg; Draslík: 215mg

Alergeny: Přirozeně neobsahuje lepek, ale balení může obsahovat stopové množství lepku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.