Juming Jiangya Wan doplněk stravy 菊明降压丸 54g

Juming Jiangya Wan doplněk stravy 菊明降压丸 54g

50096492
Doplněk stravy
Více o legislativě
149 Kč 299 Kč

Doplněk stravy.

Podrobné informace o produktu

Název: Juming Jiangya Wan doplněk stravy 菊明降

Interní skupina: pro dobré trávení a při hypertenzi díky obsahu skořicovníku

Vztah zdraví a vztah ke zdraví dle EFSA

- skořicovník čínský – plod: normální trávení; osvěžení těla; normální činnost cévní soustavy - těžké nohy; normální hladina glukózy v krvi; normální hladina cukru v krvi; osvěžení těla; antioxidant; normální činnost kardiovaskulárního systému - normální hladina cholesterolu v krvi; normální trávení a funkce žaludku - produkce plynu; normální funkce reprodukční a močové soustavy; normální stav pokožky a sliznic; normální funkce dýchacího systému; normální činnost střeva;

- zlateň indická – květ;

Dávkování: doporučená denní dávka je 1 sáček (50 pilulek) 3x denně

Přídatné látky: stearan horečnatý (protispékavá látka)

Čisté množství potraviny: 54g/balení

Balení: 50 pilulek/1 sáček, 9 sáčků/balení

 

Zajímavosti o produktu (níže uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně)

Zlateň indická je u nás paradoxně známější svou fonetickou verzí latinského názvu - chrysanthemum-indicum. Chryzantémy byly ve staré Číně ceněny nejen pro svou krásu. Nálev z květů, listů i kořenů se užíval především při infekcích a horečce, pro posílení jater a zraku. Příznivé účinky má chryzantéma i při vysokém krevním tlaku a cukrovce. Nálev z listů chryzantém, do kterého se přidávají i kvítky, je velmi osvěžující.

Popis: v TČM používán k odstranění hypertenze a jejích příznaků a při průjmových onemocněních.

Použití: Dle Tradiční Čínské medicíny může pomáhat k odstranění hypertenze a jejích příznaků jako např. bolest hlavy a dále při průjmových onemocněních.

Uchovávání: Uchovávejte v původním balení při pokojové teplotě (do 25° C), na suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla a mimo dosah dětí!!!

Upozornění: Nepoužívejte tento doplněk stravy jako náhradu za zdravou pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Tento přípravek není určen pro děti.

Parametry produktu

Pro koho Dospělý EAN 6938706203507

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.