Kendamil 2 Kojenecké mléko pokračovací DHA+ 900 g

Kojenecká výživa pokračovací

Značka: KENDAMIL
Mléčná výživa pro kojence od 6. do 12. měsíce. Plnotučné mléko volně pasoucích se krav dodává výživě přirozenější a sladší chuť. Bez palmového oleje a rybího tuku.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

299

Cena za 100 g: 33 Kč

Dočasně nedostupné

O produktu

50119552

Hledáte kvalitní kojenecké mléko, které by Vašemu dítěti zajistilo co nejpřirozenější přísun všech potřebných živin? Pokud dítě nemůže být kojeno, je Kendamil 2 Kojenecké mléko pokračovací DHA+ vhodnou volbou. Pokračovací mléčná kojenecká výživa je určena pro kojence od ukončeného 6. měsíce do 12. měsíce věku a poskytuje vše, co malý strávník potřebuje. Složení s plnotučným mlékem dodává výživě přirozenější a sladší chuť. Díky tomu obsahuje méně přísad a rostlinných olejů než konkurenční vzorce vyrobené z odstředěného mléka a dobře jej snášejí i děti s citlivějším trávením.

Hlavní vlastnosti:

 • se všemi základními vitamíny a minerály
 • esenciální mastné kyseliny omega 3 (DHA*) a omega 6 (ARA)
 • obsahuje přirozeně se vyskytující beta-palmitát (OPO), triglycerid mastné kyseliny nacházející se v mateřském mléce
 • obsahuje probiotika GOS
 • bez palmového oleje, bez rybího tuku

Premiová receptura uchovávající nutriční bohatství a chuť plnotučného mléka

Mléka Kendamil jsou vyráběna v oblasti britského národního parku Lake District, který je znám svou panenskou přírodou a nekonečnými jezery. Uprostřed této přírody žijí na pastvinách krávy, které produkují to nejlepší plnotučné mléko, které dodává mléčné výživě Kendamil tak nezaměnitelnou chuť, potřebné vitamíny a živiny. Chov krav formou grass feeding zvyšuje procento Omega 3 mastných kyselin v mléce.


Složení

Plnotučné mléko (190 g tekutého mléka na 100 g prášku), laktóza (z mléka), demineralizovaná bílkovina mléčná syrovátky v prášku (obohacená o alfa laktalbumin z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), galakto oligosacharidy (z mléka), sušené odstředěné mléko, Citrát vápenatý, chlorid draselný, citrát sodný, chlorid hořečnatý, Hydroxid draselný, kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas  Schizochytrium Sp. T18), askorbát sodný, Inositol, kyselina Arachidonová (olej z Mortierella alpina), Taurin, Cholin-Bitartrát, L-Thyrosin, Nukleotidy (Cytidin-5´-monofosfát, sodná sůl uridin -5´-monofosfátu, adenosin-5monofosfát, sodná sůl isonin-5´-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5´-monofosfátu), pyrofosfát železitý, L-fenylalanin, L-karnitin, síran zinečnatý, vitamín E, Niacin, D-pantothenát vápenatý (kys. D-panthothenová vápenatá sůl) , síran měďnatý, Thiamin, riboflavin, vitamín A, vitamín B6, Síran manganatý, kyselina listová, jodid draselný, seleničitan sodný, vitamin K, vitamin D, biotin, vitamin B12. Rady pro alergiky: Alergeny jsou vypsány tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Použití

 • Umyjte si ruce, sterilizujte veškeré pomůcky a lahvičku dle pokynů výrobce.
 • Převařte čerstvou vodu a nechte vychladnout po dobu nejdéle 30 minut.
 • Nalijte požadované množství vody (dle návodu níže) do sterilizované láhve.
 • Pomocí přiložené odměrky přidejte daný počet zarovnaných odměrek do láhve s vodou.
 • Uzavřete láhev a dobře protřepejte, aby se prášek rozpustil.
 • Ochlaďte na teplotu přirozenou k pití a zkontrolujte teplotu tekutiny na Vašem zápěstí.
 • Nespotřebovanou výživu neuchovávejte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Nevkládejte dovnitř balení vlhkou odměrku.
 • Balení vždy pečlivě uzavřete a spotřebujte do 4 týdnů po otevření.
 • Skladujte na chladném a suchém místě mezi 5-20 °C.

Dávkování

1 odměrka (4.3 g prášku) na 30 ml vody. Od šestého 6 měsíce bude Vaše dítě potřebovat přibližně 600 ml tohoto mléka na den. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem.

Množství čerstvě převařené vody na 1 dávku

Počet odměrek na 1 dávku

    150 ml

      5

    180 ml

      6

    210 ml

      7

Upozornění

Kendamil 2 Kojenecké mléko pokračovací DHA+ je určeno pouze pro výživu kojenců starších 6 měsíců. Má být součástí smíšené a vyvážené stravy, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců. Rozhodnutí o zahájení podávaní příkrmů, včetně výjimky z pravidla věku 6 měsíců, by mělo být přijímáno jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy a farmacie a v závislosti na individuálních potřebách kojence. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a doporučení uvedená na obale.  Dohlédněte na hygienu prvních zoubků.

Důležité upozornění: Kojení je nejlepším způsobem výživy pro Vaše dítě. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let věku dítěte. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné.

O značce

Společnost Kendal Nutricare, je rodinou společností s více než 50letou tradicí výroby kojenecké výživy. Všechna mléka Kendamil nesou označení Red Tractor. Toto označení je certifikátem, který se uděluje pouze farmářům a výrobcům, kteří dodržují nejpřísnější standardy požadované na kvalitu potravin. Tento certifikát zároveň dokazuje, že všechny složky obsažené ve výrobku byly vyprodukovány a vypěstovány ve Velké Británii, což umožňuje přísnou kontrolu všech postupů při výrobě.

*(jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu)

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.