Potraviny a nápoje

KetoDiet CRISPY kuličky v mléčné čokoládě 38 g

Značka: KETODIET
  • KetoDiet CRISPY jsou křupavé kuličky máčené v 60% mléčné čokoládě. Pochoutka ze sójové a rýžové mouky je zdrojem bílkovin a neobsahuje žádné zbytečné cukry.
49

Cena za 100 g: 129 Kč

O produktu: KetoDiet CRISPY kuličky v mléčné čokoládě 38 g

50141845

Úvod

Chcete snížit příjem cukru, ale je pro vás těžké zapomenout na sladké? KetoDiet CRISPY kuličky v čokoládě neobsahují žádné zbytečné cukry. Křupavá pochoutka ze sójové a rýžové mouky je máčená v 60% mléčné čokoládě, která je obohacená o přírodní vanilkové aroma. Kuličky jsou navíc zdrojem bílkovin, jejichž optimální příjem nejenže zasytí, ale také chrání svaly.

Hlavní vlastnosti

  • již od 1. kroku dietního plánu KetoDiet
  • 26 % bílkovin a žádné zbytečné cukry
  • bez palmového oleje

Složení

60% mléčná čokoláda se sladidlem (sladidlo: maltitol, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma), sójové kuličky (25% sójová bílkovina, rýžový škrob, rýžová mouka, cukr, protispékavá látka: uhličitan vápenatý). Může obsahovat stopy obilovin obsahující lepek a skořápkových plodůAlergeny jsou ve složení vyznačeny tučným písmem.


Použití

Doporučená denní dávka v dietě = 19 g (½ balení). 


Upozornění

Obsahuje sladidlo. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Ketonová dieta není vhodná pro děti a těhotné a kojící ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.