KidPro Kousátko Tatínkova princezna 1 ks

Péče o dítě

Značka: KIDPRO
Stylové kousátko KidPro Tatínkova princezna slouží k masírování dásní a k prořezávání zoubků u malých dětí nebo jako senzomotorická hračka.
Skladem na e-shopu
375

O produktu

50127261

Designové kousátko Tatínkova princezna potěší každého tatínka stejně jako jeho holčičku. Senzorická hračka rozvíjí jemnou motoriku kojence a zároveň mu uleví masáží dásní při prořezávání zoubků. Využijete jej přibližně od 3 měsíců věku dítěte, kdy miminka poprvé uchopují předměty do rukou a vkládají je do pusinky. Kousátko KidPro pomáhá masírovat dásně, podporuje prořezávání zoubků i slinění, které slouží jako jedna z prevencí zubního kazu. Kousátko je vyrobeno z potravinářského silikonu a bukového dřeva a bylo atestováno v nezávislém ústavu v České republice. Součástí testování kousátek je také odolnost vůči roztržení (nosnost 25 kg), chemickým vlastnostem (nezávadnost) a rozměrů k eliminaci vdechnutí či zapadnutí části kousátka do úst dítěte. Kousátka KidPro jsou naprosto bezpečná a nezávadná.

Hlavní vlastnosti:

  • bezpečné kousátko pro děti od 3 měsíců
  • nenahraditelný pomocník při prořezávání zoubků
  • masíruje dásně a ulevuje od bolesti
  • rozvíjí jemnou motoriku
  • skvělé jako dárek

Upozornění

Dítě nemůže kousátko přetrhnout, avšak obsahuje části menší než 3x3 cm a pokud by došlo k roztržení šňůrky např. špatnou manipulací třetí osoby, mohlo by dojít ke vdechnutí jednotlivých částí dítětem. Proto nenechávejte dítě s kousátkem samotné a při prvních známkách poškození jej vyhoďte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.