KLARA ROTT Nádech Hydratační liftingový fluid BIO 30 ml

Kosmetika

Značka: KLARA ROTT
KLARA ROTT Nádech Hydratační liftingový fluid BIO prokazatelně zvyšuje dlouhodobou hydrataci pleti. Čisté přírodní složení obsahuje 45 biologicky aktivních látek.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

2 190

O produktu

50132268

Vzpružení a dlouhodobá hydratace pro Vaši pleť! KLARA ROTT Nádech Hydratační liftingový fluid BIO obsahuje unikátní kombinace aminokyselin inspirované složením lidské placenty, které mají zásadní vliv na hydrataci a pružnost pleti. Dále obsahuje například hydrolyzované hedvábí, enzymy, prebiotika či antioxidanty, které stimulují buněčné jádro a přispívají k vypnutí pleti. Měření Státního zdravotního ústavu ČR potvrdilo, že liftingový fluid Nádech zvyšuje dlouhodobou hydrataci pleti.

Výsledek:

 • prokazatelně zvyšuje dlouhodobou hydrataci pleti
 • obsahuje 45 biologicky aktivních látek
 • veškeré dostupné suroviny jsou navíc v BIO kvalitě
 • vhodné pro všechny typy pleti

Použití

Používejte ráno a večer. Malé množství hydratačního fluidu naneste na vyčištěnou pleť obličeje. Abyste maximálně využila účinky přípravku, než použijete dekorativní kosmetiku, vyčkejte alespoň 5 minut od aplikace fluidu.

O značce

KLARA ROTT je nejčistší kosmetika v Česku a jedna z nejčistších na světě. Vyvinuli 100% přírodní péči s vysokou koncentrací biologicky aktivních látek, které na základě provedených švýcarských studií prokazatelně zlepšují stav pleti

Síla bio hydrolátů a bio extraktů

Základ přípravků kosmetiky KLARA ROTT tvoří bio květinové vody neboli hydroláty, které obsahují cenné látky z mateřské rostliny a nahrazují použití vody. Voda v kosmetických přípravcích zvyšuje objem a snižuje výrobní náklady, její pozitivní účinky na pleť jsou však nulové. Jejich výroba je sice náročná, ale účinek za to stojí.

V čem je kosmetika KLARA ROTT výjimečná?

 • Jako jediní v ČR vyrábí vlastní hydroláty. Mají tak pod kontrolou celý proces a mohou zaručit až 50x vyšší koncentraci účinnost, než je na trhu běžné.
 • Jde to i bez konzervantů. Značka KLARA ROTT nepoužívá žádné konzervanty, a to dokonce ani ty, které jsou povolené v bio kosmetice. Ve spolupráci s výzkumnými ústavy u nás i v zahraničí byl vyvinut „samo-konzervační systém“, který díky unikátnímu poměru určitých bylin, extraktů a jiných ingrediencí udrží výrobky čerstvé 12 měsíců od data výroby.
 • Všechny vstupní suroviny v BIO. Veškeré vstupní suroviny, které existují v BIO kvalitě, používají v BIO kvalitě.
 • Vlastní výroba extraktů. Sami si také vyrábí všechny bio bylinné extrakty, kterých je několik desítek
 • Žádné vyplňovače, jen aktivní látky. Přípravky tvoří výhradně aktivní látky, které jsou pro Vaši pleť jednoznačně prospěšné. V žádném přípravku nenajdete alkohol nebo běžně používané látky určené ke konzervaci, emulgaci, parfemaci, barvení či zhoustnutí ani další syntetické či neúčinné složky.
 • Unikátní dvousložková aplikace. Optimálně zvyšuje propojení desítek vzájemně propojených látek a přispívá k maximálnímu využití a vstřebání všech účinných látek do pleti.
 • Omlazující kmenové buňky. Výjimečnost kosmetiky podtrhuje i použití kmenových buněk z alpské růže a goji.Jak prokazují vědecké výzkumy, tyto kmenové buňky pomáhají vyhlazovat vrásky, vypínají pleť, zlepšují hustotu a kvalitu pokožky, chrání kožní bariéru proti vnějším vlivům a zvyšují epidermální regeneraci a hydrataci pleti.
 • Přírodní, bio a fair trade přístup. Značka KLARA ROTT používá jen 100% přírodní suroviny,pro jejichž výběr je zásadní původ, kvalita i udržitelný způsob pěstování. Podporuje ekologické zemědělství a fair trade přístup. Všechny suroviny, u nichž to je možné, mají bio certifikaci, která garantuje nejvyšší možný stupeň kvality. Samozřejmostí jsou recyklovatelné skleněné obaly.
 • Výroba v ČR. KLARA ROTT je 100% česká značka s vlastní výrobou ve Středních Čechách.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.