KLORANE BEBE Trio péče s PhysioCalenduline

Kosmetika

Značka: KLORANE
KLORANE BEBE Trio péče s PhysioCalenduline pečuje o kůži miminek a dětí a posiluje přirozenou ochranu kůže.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100506

KLORANE BEBE Trio péče s PhysioCalenduline obsahuje přípravky Hydratační krém Physiocalenduline 40ml, Jemný pěnivý gel Physiocalenduline 200ml a Jemné čistící ubrousky 70ks. PhysioCalenduline posiluje přirozený biofilm a přirozenou obranyschopnost kůže miminek.

  • Hydratační krém je hypoalergenní krém s velmi jemnou vůní na obličej a tělo pro každodenní hydrataci. Hydratační krém pokožku chrání a zklidňuje díky výtažku z měsíčku. Krém pokožku zvláční a příjemně provoní. Je možné jej použít již od narození.
  • Jemný pěnivý gel je hypoalergenní gel s velmi jemnou vůní na tělo a vlasy, bez mýdla, vhodný pro kojence a děti. Výtažek z měsíčku lékařského zjemňuje pokožku a zklidňuje podráždění. Jemně myje, zanechává pokožku a vlasy miminka hebké a jemně provoněné. Neštípe v očích.
  • Jemné čistící ubrousky jsou hypoalergenní s velmi jemnou vůní. Ubrousky s čistícím mlékem bez oplachování byly speciálně vyvinuty prohygienu během přebalování miminka. Jsou obohacené o výtažek z měsíčku, který chrání a zklidňuje pokožku. Ubrousky jsou vhodné i na odličování maminek. 

Použití:

Hydratační krém se aplikuje na čistou a suchou pokožku dle potřeby.

Pěnivý gel naneste do dlaně malé množství gelu. Napěňte na těle a vlasech. Důkladně opláchněte. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

Čistící ubrousky použijte při každém přebalování, dokud není kůže miminka čistá.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.