Ráj zdraví Klouby Forte 1380 mg 180 tablet

Doplněk stravy

Klouby FORTE je doplněk stravy s obsahem glukosamin sulfátu, methylsulfonylmethanu (MSM) a vitamínu C.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100710

Glukosamin sulfát je látka tělu vlastní, jedna ze stavebních složek kloubní chrupavky. Methylsulfonylmethan (MSM) je organická sloučenina síry. Přípravek Klouby FORTE obsahuje 133 % doporučené denní dávky vitamínu C. 

Vitamín C je důležitý antioxidant - ochrana buněk před volnými radikály, má vliv na normální funkci imunitního systému a přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.

Dávkování:

Dospělí užívají při obtížích 2 x denně 1 tabletu (1 ráno a 1 večer) do zmírnění problémů.

Při pravidelném užívání se dávkuje 1 x denně 1 tableta (ráno) po dobu 2-3 měsíců.

Kúru je doporučeno absolvovat minimálně 2x ročně.

Složení:

1 tableta obsahuje krystalický Glukosamin sulfát - 1050mg, Methylsulfonylmethan (MSM) - 250mg, Vitamín C (kyselina L-askorbová) - 80mg (133% RHP*)

Přídavnými látkami jsou stearan hořečnatý (kluzná látka), monokrystalická celulóza (plnivo). Potahovaná vrstva: polyvinylalkohol, oxid titaničitý (E171), mastek (E553b), sójový lecitin (E322), makrogol 3350.

RHP* je referenční hodnota příjmu.

Upozornění:

Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pokud si nejste jisti, zda můžete užívat samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při přecitlivělosti na jednu nebo více složek.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.