Pharma Activ Koloidní minerály 2x300 ml + Ag100 10ppm 500 ml

Doplněk stravy

Zvýhodněné balení: Pharma Activ Koloidní minerály 2x300 ml v dobře vstřebatelné formě + Koloidní stříbro Ag100 10ppm 500 ml pro péči o pokožku.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů doplňků stravy značky Pharma Activ v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
499

O produktu

50111101

Zvýhodněné balení: Pharma Activ Koloidní minerály 2x300 ml v dobře vstřebatelné formě + Koloidní stříbro Ag100 10ppm 500 ml pro péči o pokožku. Pharma Activ Koloidní minerály jsou vytvořeny ze směsi makro a mikročástic minerálů v tekuté formě. Díky tomu jsou násobně lépe vstřebatelné než minerály ve formě tablet. Obsažené aktivní látky (zinek, měď a selen) působí jako antioxidanty a podporují imunitu (zinek, železo a selen). Železo snižuje míru únavy a vyčerpání. Jód přispívá k normální činnosti štítné žlázy. Přípravek je vhodný pro vegetariány a vegany.

Jak jsou stopové prvky důležité pro naše tělo?

 • zinek, selen, měď a železo přispívají k normální funkci imunitního systému
 • zinek, selen a měď působí jako antioxidanty
 • zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky
 • zinek přispívá k udržení normálního stavu zraku
 • zinek, jód a železo přispívají k normálním rozpoznávacím funkcím
 • zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci a k udržení normální hladiny testosteronu v krvi
 • železo přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • železo a měď a jód přispívají k normálnímu energetickému metabolismu
 • železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu
 • železo přispívá k normálnímu přenosu kyslíku v těle
 • měď přispívá k normální pigmentaci pokožky a vlasů
 • měď a jód přispívají k normální činnosti nervové soustavy
 • jód a selen přispívají k normální činnosti štítné žlázy
 • selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů
 • molybden přispívá k normálnímu metabolismu sirných aminokyselin

Máte věčné problémy s pletí?

Trápí Vás akné, či podrážděná pokožka? Vyzkoušejte přírodní kosmetický prostředek Pharma Activ Koloidní stříbro Ag 100 10 ppm, který regeneruje a dokonale čistí pleť a rozšířené póry a zklidňuje podrážděnou či začervenalou pokožku. Nanočástice stříbra účinně pronikají do pokožky a příznivě působí na akné. Při pravidelném používání snižuje tvorbu nadměrného mazu. Výrobek neobsahuje barviva ani konzervační látky.


Dávkování

Koloidní minerály: 3x denně 5 ml (1 lžička). Použijte přiloženou odměrku. Doporučujeme rozředit v 200 ml vody. Před použitím protřepejte. Případná usazenina je přirozená. Po otevření skladujte v chladničce. Nezmrazovat!

Koloidní stříbro 10ppm: Aplikujte přímo na pokožku – nevadí, že voda steče, stříbro ulpí na pokožce. Používejte nejlépe 2x denně ráno a večer. Vhodné i k hygieně dutiny ústní formou výplachu.

Složení

Koloidní minerály: Čištěná voda, síran zinečnatý heptahydrát (zinek), síran železnatý (železo), síran měďnatý (měď), jodičnan sodný (jód), seleničitan sodný pentahydrát (selen), molibdenan sodný dihydrát (molybden), Konzervační látka (CO2). V denní dávce 15 ml: síran zinečnatý heptahydrát (zinek) 4,5 mg/45 %*; síran železnatý (železo) 4,25 mg/30,32 %*; síran měďnatý (měď) 0,45 mg/45 %*; jodičnan sodný (jód) 0,078 mg/50 %*; seleničitan sodný pentahydrát (selen) 0,0222 mg/40,36 %*; molibdenan sodný dihydrát (molybden) 0,0195 mg/39 %*, * NRV – % referenční hodnoty příjmu. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany.

Koloidní stříbro 10ppm: Colloidal silver (nano) 99,99%, demineralizovaná voda vodivost 0,5 µS, CPNP Reference: 1059150, HVBPKV/132-256127/2013/Ko. Vyrobeno dle normy STN EN ISO 22716:2007. Výrobek neobsahuje barviva ani konzervační látky.

Upozornění

Koloidní minerály: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno dětem. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Koloidní stříbro 10ppm: Výrobek není určen pro osoby, které jsou alergické na stříbro. Nedoporučuje se pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Chraňte před přímým slunečním světlem, uchovávejte mimo magnetická pole, chraňte před mrazem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.