Kombe Royal 30x10 ml

Doplněk stravy

Značka: KOMBE
Kombe Royal obsahuje výtažek ze ženšenu pravého, který podporuje tělesnou a duševní svěžest, dodává energii, podporuje celkovou vitalitu i sexuální zdraví.
Skladem na e-shopu
3 190 ušetříte 400 Kč

Původní cena 3 590 Kč , sleva 11%

Nejnižší cena před slevou: 3590 Kč

Cena za 100 g: 894 Kč

O produktu

50124191

Doplněk stravy se ženšenem, který dodává energii pro tělo i mysl. Ampule Kombe Royal obsahuje výtažek ze ženšenu pravého, který snižuje psychickou únavu a zlepšuje schopnost řešit problémy. Příznivě ovlivňuje paměť, koncentraci a další kognitivní funkce. Podporuje imunitu a zlepšuje sexuální zdraví.

Ženšen pravý

  • příznivě ovlivňuje paměť a další kognitivní funkce
  • podporuje celkovou vitalitu
  • zlepšuje sexuální zdraví
  • působí jako antioxidant
  • podporuje imunitu

Dávkování

1x denně 1 sáček. Dospívajícím od 12 do 15 let se doporučuje poloviční dávkování. Před použitím protřepejte. 1 sáček nařeďte ve 100 ml teplé /ne vroucí/ vody. Je možné osladit přidáním medu či jiného sladidla. Neohřívejte v mikrovlnné troubě v původním obalu.

Složení

1 dávka (10ml) obsahuje: extrakt ze 6-letého červeného korejského ženšenu: 3000 mg aktivních látek. Obsah saponinů Rg1, Rb1 a Rg3: 14,7 mg. Celkový obsah saponinů: 70 mg/g. Pomocné látky: čištěná voda.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno dětem do 12 let, těhotným ani kojícím ženám. Opatrnost u současného podání léčivých přípravků s obsahem warfarinu. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.