Kongy Konjaková houbička na tělo pro děti 1 ks

Kosmetika

Značka: KONGY
Přírodní houbička čistí pokožku bez použití mýdla. Přirozeně zvlhčuje, vyživuje a jemně odstraňuje šupinky odumřelé pokožky. Vhodná pro jemnou dětskou pleť.
Skladem na e-shopu
235

O produktu

50119318

Dopřejte svým dětem tu nejlepší přírodní péči s houbičkou z konjaku, která čistí pokožku bez použití mýdla. Přirozeně zvlhčuje a vyživuje pokožku a zanechává na ní ochranný film. Jemně odstraňuje šupinky odumřelé pokožky a je vhodná pro jemnou dětskou pleť.

Výsledek: 

  • dokonale čistí i vyživuje pokožku
  • odstraňuje šupinky odumřelé pokožky
  • s neutrálním pH

Složení

Konjaková houbička je vyrobená z rozemletého kořene konjaku a vody. Jedná se o 100% přírodní a rozložitelný produkt.

Použití

Před prvním použitím houbičku pečlivě propláchněte a nechte nasáknout vodou. Jemnými a krouživými pohyby masírujte obličej nebo tělo. Poté houbu propláchněte a nechte ji vyschnout. Nikdy ji neždímejte a sušte pouze zavěšenou na šňůrce. Po vyschnutí se v houbě neudržují žádné mikroorganismy a plísně. Uschlá houba získá zpět své vlastnosti a tvar po namočení do teplé vody. Používejte maximálně 3 měsíce a pak ji zkompostujte.

O značce

Malá továrna na ostrově Jeju v Jižní Koreji se specializuje na výrobky z lufy a konjaku. Rozemletý kořen konjaku a voda jsou základními surovinami pro výrobu hygienických a kosmetických houbiček. Celý proces výroby probíhá ručně za dodržení západních pracovních podmínek.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.