BIO RAW Super food Konopný olej 250ml

Potraviny a nápoje

BIO RAW Super food Konopný olej je v BIO a RAW kvalitě. Obsahuje velké množství esenciálních omega-3 a omega-6 mastných kyselin.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50093635

BIO RAW Super food Konopný olej se vyrábí ze semínek technického konopí. Olej má tmavě zelenou barvu a lahodnou, trošku oříškovou chuť. Konopný olej se používá hlavně ve studené kuchyni, protože obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které teplem ztrácejí svůj pozitivní vliv na organismus. Semínka technického konopí neobsahují omamnou látku THC jako marihuana, takže konopný olej mohou konzumovat všichni bez obav.

Použití BIO RAW Super food Konopného oleje:

Konopný olej můžete používat hlavně ve studené kuchyni do salátů, na zálivky a dresinky. Konopný olej se využívá i ve farmaceutickém a kosmetickém průmyslu. Doma jej můžete použít na podrážděnou a popraskanou pokožku nebo jako zábal na suché a lámavé vlasy.

Nutriční hodnoty ve 100 g:

Energie: 3760 kJ / 900 kcal; Tuky: 100 g z toho 10 g nasycených mastných kyselin, 14 g mononenasycených mastných kyselin, 76 g polynenasycených mastných kyselin; Sacharidy: 0 g z toho cukry 0 g; Vláknina: 0 g; Bílkoviny: 0 g; Sůl: 0 g

Země původu: Holandsko

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.