KORFF Eyezone Liftingový a rozjasňujicí fluid na oční okolí 15 ml

Kosmetika

Značka: KORFF
KORFF Eyezone Liftingový a rozjasňujicí fluid na oční okolí jej rozjasňuje a vytváří liftingový efekt. Dodává pleti hydrataci, redukuje vrásky a zmírňuje tmavé kruhy pod očima.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 192 ušetříte 298 Kč

Původní cena 1 490 Kč sleva 20%

O produktu

50134633

Říká se, že oči jako první prozradí náš věk. A tak si pokožka kolem nich zaslouží náležitou péči. KORFF Eyezone Liftingový a rozjasňujicí fluid na oční okolí zmírňuje známky únavy a vytváří liftingový efekt. Sérum je plné aktivních ingrediencí. Sehrané trio extraktu z ovesné slámy, nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a vitamínu PP se spolehlivě postará o hydrataci a redukci jemných vrásek. Extrakt z vlčího máku a změkčující složky pomohou se zmírněním tmavých kruhů pod očima a hravě podtrhnou váš osobitý pohled.

Výsledek

  • liftingový a rozjasňujicí efekt
  • redukce tmavých kruhů pod očima
  • zmírnění výskytu vrásek

Složení

Extrakt z ovesné slámy, kyselina hyaluronová, vitamín PP, extrakt z vlčího máku.

Použití

Po pečlivém odlíčení a vyčištění pleti kolem očí naneste pomocí aplikátoru množství přípravku o velikosti perly. Konečky prstů produkt jemně zapracujte, dokud se zcela nevstřebá. Držte aplikátor ve svislé poloze a masírujte pokožku od vnitřního koutku oka směrem ke spánku. Používejte ráno a večer. Pouze pro vnější použití. Vyhněte se přímému kontaktu s očima. V případě náhodného kontaktu, vypláchněte oči vodou. 

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.