Masážní podložky (8)

Seřadit podle
Masáž s vyhříváním, 8 vibrací motoru, 4 možnosti masáže, 3 nastavení rychlosti, bodová relaxace.
masážní podložka
Shiatsu masáž pomocí 8 hloubkových uzlů, s vyhříváním, 3D rotacemi a hloubkovou masáží zad.
Vyhřívané opěradlo využijete nejen doma, ale i v kanceláři nebo v autě.
Masážní podložka kombinuje vibrační masáž, 3D a shiatsu masáž.
masážní přístroj
Poskytuje uvolňující a relaxační masáž bederní páteře.
Masážní podložka kombinuje vibrační a válečkovou masáž zad i krku.
Podložka pro masáž krku, ramen a zad má komory pro simulaci jógy a posilování.
Podložka k masáži zad a krku pomocí inteligentní prohřívací technologie.
Masážní podložky

Masážní podložky

Masážní podložka na záda ulevuje namoženým zádům, přispívá k regeneraci svalů, zmírňuje jejich napětí a ztuhlost. Obsluha podložky je velmi snadná, a to pomocí ovladače přímo na podložce. Nemusíte nic složitě hledat, vše budete mít ihned po ruce. Podložka vám zajistí kvalitní odpočinek. Kombinuje velmi měkkou tkaninu s příjemnou pěnovou výplní, což vám zajistí maximální komfortní při používání. Nechybí ani funkce automatického vypnutí, která přístroj deaktivuje po 30 minutách. Masážní sedací podložku si můžete vzít s sebou do auta nebo kanceláře, zkrátka všude, kde vás mohou začít bolet záda.

Masážní podložka s vyhříváním

Příjemný pocit tepla přispívá k uvolnění fyzického i psychického napětí. Vyberte si nahřívací masážní podložku, která vás při masáži udrží v teple. Na intuitivním ovladači si jednoduše navolíte masážní zónu vašeho těla a můžete relaxovat. Nechte se opečovávat. Při odpočinku si snadno vyčistíte si hlavu, přijdete na nové myšlenky a po masáži se budete cítit jako nový člověk.

Masážní podložka pro chodidla

Chodidla dostávají zabrat každý den. Abychom jim jejich službu vrátili a poskytli jim dostatečnou péči, dopřejme jim hloubkovou masáž. Masážní podložka pro chodidla všech velikostí disponuje 18 masážními hlavami s obousměrnou rotací a vyhříváním. Erogonomický design a jednoduché ovládání nohou poskytují maximální komfort. 360° rotační pryskyřicová masážní kulička vám umožní dopřát si masáž podle vašich představ.

Firma NAIPO vyrábí masážní podložky na záda i na nohy.