Doplněk stravy

Vitatrend Křemelina 400 g

Značka: VITATREND

100% přírodní křemelina ve formě sypkého, jemného prášku s vysokým obsahem oxidu křemičitého, který je bohatým zdrojem dobře vstřebatelného křemíku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Vitatrend Křemelina 400 g

50118294

Úvod

Křemelina Vitatrend dodává organismu oxid křemičitý, který je bohatým organickým zdrojem křemíku. Křemík je esenciální prvek důležitý pro lidské zdraví. Tradičně se užívá při očistě organismu a na dobrý stav nehtů, pokožky a vlasů. Křemelina je nezpevněná hornina, která se po miliony let usazovala na dně jezer a moří. Tuto sypkou látku tvoří mikroskopické, křemičité schránky jednobuněčných řas zvaných rozsivky. Křemelina Vitatrend obsahuje výhradně schránky jednobuněčných sladkovodních řas druhu Aulacoseira. Je zcela bez zemité chuti a bez zápachu. Má velmi jemnou, až pastovitou strukturu, takže při konzumaci nezpůsobuje nepříjemné pocity. Nadměrné množství tělo vyloučí. Sypký prášek se snadno používá, stačí jej přidat do nápojů nebo do jídla.


Dávkování

Doporučujeme začít s menším množstvím křemeliny (čajová lžička denně pro dospělé a ¼ čajové lžičky pro děti) a postupně množství zvyšovat až na 1 vrchovatou polévkovou lžíci denně (6 g) pro dospělé a čajovou lžičku denně (2,5 g) pro děti.

Do sklenice nalijte přibližně 2 dl vody nebo jiné tekutiny. Přidejte křemelinu, zamíchejte a vypijte. Užívejte ji nejlépe ráno, těsně před anebo hodinu po jídle.
Pokud nevypijete křemelinu ihned, usadí se na dně sklenice. Pak ji stačí opět promíchat.
V průběhu dne dodržujte pitný režim. Křemelina je absorbent, proto nedostatek tekutin může způsobit zácpu.


Složení

100% přírodní křemelina.


Upozornění

Pokud by došlo k zasažení očí, nemněte si je, ale vypláchněte je proudem čisté vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.