Kurkumin Komplex Forte 300 mg 60 kapslí

50099099

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

475

Cena za 1 kus(tbl): 8 Kč

O produktu

Kurkumin komplex forte + piperin je výživový doplněk, který obsahuje Curcumin C3 Complex s obsahem 95% kurkuminoidů. Aktivní látky v tomto přípravku - Kurkumin, Demotoxykurkumin a Bisdemetoxykurkumin – tzv. kurkuminy, mají společnou chemickou strukturu, podobné vlastnosti a účinky na lidský organismus. Pro výživový doplněk KURKUMIN KOMPLEX FORTE + PIPERIN ® se získávají látky šetrnou extrakcí z hlízy a rostliny Kurkuma dlouhá (Curcuma longa).

Kurkuma nebo také indický šafrán má svůj původ v jižní Asii. Propůjčila svou výraznou žlutou barvu tradičnímu kari koření a neméně významné jsou její příznivé účinky na lidský organismus. Kurkuma  napomáhá normálnímu trávení a pozitivně ovlivňuje činnost jater. Redukuje oxidační procesy v organismu.

Piperin je extrakt z černého koření, který zvyšuje bio-využitelnost účinných látek kurkuminu v organismu.

Složení:

Curkumin C3 Complex 300 mg, piperin 2 mg, mikrokrystalická celulóza - objemové činidlo, sterean horečnatý, želatina (obal kapsle).

Jak se KURKUMIN KOMPLEX FORTE užívá:

V případě akutních těžkostí doporučujeme užít 2-3 kapsle denně po jídle. Zapít dostatečným množstvím vody.

Upozornění:

Potravinový doplněk. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. V případě žlučových kamenů doporučujeme užívání výrobku konzultovat s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Parametry
Forma Kapsle
EAN 8588003273260