Lahodnosti Mecheta koření s Irským mechem 80 g

Potraviny a nápoje

Značka: LAHODNOSTI
Polévkové koření s mořskou řasou a himálajskou solí. Obsahuje směs sušené zeleniny a bylinek. Raw prášek z irského mechu pokrm mírně zahustí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
79

Cena za 100 g: 99 Kč

O produktu

50120976

Zahušťující polévkové koření s mořskou řasou a himálajskou solí. Mecheta koření s Irským mechem obsahuje směs kořenové zeleniny, česneku a bylinek. Čistá receptura neobsahuje glutamát sodný, protihrudkující ani žádné jiné přídavné látky či aromata. Raw prášek z irského mechu pokrm mírně zahustí. Mecheta dochutí polévky, omáčky, spojí rizoto, zapečené brambory či zeleninové směsi. Neobsahuje lepek. Vhodná i pro vegany.

Irský mech

Irský mech je název pro mořskou řasu, která má zahušťující a želírující vlastnosti. Používá se jako alternativa k živočišnému kolagenu a želatině a také místo vajec.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 7 druhů zeleniny a bylinky
  • irský mech zahušťuje pokrmy
  • bez glutamátu, aromat a dalších aditiv


Složení

Růžová himálajská sůl max. 58 %, sušená zelenina (mrkev, petržel, pastiňák, celer, česnek, petržel nať, pórek), prášek z Irského mechu, zelené bylinky (libeček, pažitka). Alergeny: celer.

Použití

Používejte jako klasické polévkové koření dle chuti, například 1 polévková lžíce (cca 5 g) na 1 litr polévky, 2 polévkové lžíce do rizota a podobně. Doporučení: přidávejte na závěr před dokončením pokrmu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.