Tiny Love Lehátko 3v1 Cozy Rocker Napper 1 ks šedé

Péče o dítě

Značka: TINY LOVE
Praktický pomocník 3v1 Cozy Rocker Napper nabízí mnoho využití - pomáhá s hraním, spaním i krmením. Obsluha se navíc dá zvládnout jednou rukou a miminko se v lehátku nenudí, na hraní má k dispozici například hudební box se světýlky či zavěšené hračky.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100357

Unikátní lehátko Tiny Love zvládá rodičům posloužit jako univerzální společník pro většinu běžných úkonů péče o dítě – dokáže asistovat během hraní, spaní i během krmení. A nejenže skvěle poslouží, ale díky provedení v elegantní šedé barvě také skvěle vypadá.

Kromě užitku i zábava

Lehátko dítěti navíc nabízí i zázemí pro hraní. Miminko zajisté potěší hudební box, který nabízí hned několik různých melodií, ke kterým děťátku mohou také svítit světélka; o legraci a úsměv na tváři vašeho potomka se kromě hudebního boxu postarají i zavěšené hračky. Lehátko navíc nabízí i možnost jemného vibrování. Když zábava dítě unaví, stříška, kterou je možno zvednout, dítěti připraví útulnější prostředí.

Obsluha jednou rukou

Každý rodič, který se právě o svého potomka pečlivě stará, jistě ocení, že na obsluhu lehátka Cozy Rocker Napper mu postačí pouze jedna ruka. A to platí i pro takové úkony jako přeměnění lehátka na houpací kolébku s rovným dnem a zvednutými bočnicemi pro spaní miminka. Jako hrací lehátko nabízí celkem tři možnosti náklonu, ve fixní poloze je možné lehátko využít jako židličku na krmení. Na spaní a hraní se dá využívat od narození dítěte až do doby, kdy dítě dosáhne váhy 9 kg. V poloze na sezení se dá využít až do doby, kdy váha dítěte dosáhne 18 kg.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.