Drogerie

Lenor Aviváž Spring Awakening 1,23 l 49 praní

Značka: LENOR
5.0
  • Aviváž Spring Awakening od firmy Lenor přináší dlouhotrvající svěžest s aktivní ochranou proti nepříjemnému zápachu. Obsahuje jemné s cypřišové tóny s osvěžujícím bergamotem.
Získejte až 800 Kč zpět z nákupu produktů Procter & Gamble
89

O produktu: Lenor Aviváž Spring Awakening 1,23 l 49 praní

50147505

Úvod

Aviváž Spring Awakening od firmy Lenor přináší dlouhotrvající svěžest s aktivní ochranou proti nepříjemnému odéru. Nadechněte se čerstvé jarní vůně! Tato aviváž vám připraví příjemně voňavý zážitek, který probudí vaše smysly a nabije vás energií. Prostředek obsahuje výtažky z jarních květin s přírodními cypřišovými tóny a osvěžujícím bergamotem. Můžete ji používat společně s vonnými perličkami na praní od značky Lenor Unstoppables, které její vůni nádherně doplní.

Hlavní vlastnosti:

  • zanechávají dokonale svěží prádlo
  • s cypřišovými tóny a osvěžujícím bergamotem
  • ikonická vůně Lenoru

Složení

5% kationtové povrchově aktivní látky, parfémy.


Použití

Přidejte Lenor do posledního máchacího cyklu.


Upozornění

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. P312 Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Tento výrobek nepoužívejte na: dětské noční prádlo nebo oděvy označené jako ohnivzdorné, protože výrobek může jejich ohnivzdornost zvýšit, oblečení vyrobené z materiálů s delším vlasem (jako flauš, velur, žinylka a froté).


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.