844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

LEOREX Booster Maska na vyhlazení vrásek 3.3gr 10 sáčků

LEOREX Booster Maska na vyhlazení vrásek 3.3gr 10 sáčků

50076436
Kosmetika
940 Kč

Pleťová maska proti vráskám

Podrobné informace o produktu

Naše maska je navrženy pro ženy, které požadují od své kosmetické životosprávy okamžité výsledky.
Maska během 10 minut, vyhladí vrásky díky mechanickému, čistě fyzikálnímu procesu. K vyhlazení více než  50-ti % vrásek dochází ihned po aplikaci Booster masek, vypíná pokožku, sjednocuje tón pleti a dokonale ji rozjasňuje. Při pravidelném používání 1-2x týdně, nastane rejuvenizace pleti, čili OMLAZENÍ.
Stačí 15 minut ráno a nikdo na Vás nepozná, že jste do noci pracovali. Tento instantní vypínač mějte u sebe, pokud máte pocit unavené a zešednutí pleti. Okamžitě odstraní únavu a známky stárnutí pleti. Efekt vydrží 48-72 hodin, při pravidelném používání se efekt omlazení prodlužuje.
 
 
Účinky:
·          Jemný peeling - odstraní odumřelé buňky
·          Hloubkové čištění zbavuje pleť nečistot a volných radikálů
·          Zdokonaluje vzhled pleti a obnovuje přirozenou vitalitu
·          Obnovuje metabolismus pokožkových buněk tím, že otevírá kanálky, které dodávají pleti výživu
·          Fyzicky posiluje pleť a zabraňuje tvorbě nových vrásek
Složení:
NANO-KŘEMIČITANY jsou aktivní částice obsažené v kosmetice Leorex ™ jsou malý zázrak, navrací pokožce mládí a odvracejí znaky stárnutí již v průběhu minut! Na pleti vytvoří oku neviditelné pletivo, které vyhladí vrásku a dodá pleti důležitou hydrataci.
ALOE VERA největší výhodou, co se zevnějšku týče, je její hloubkové působení. Postupně prochází jednotlivé části pokožky, aby tam upravilo všechny problémy a následně začalo ovlivňovat celkovou kvalitu pleti.
VITAMIN A pleť je díky němu svěžejší, hladší a zdravější. Redukuje vyrážky, jakož i pigmentové skvrny a vrásky, vitamín A (retinol) jednoduše urychluje ve vrchní vrstvě pokožky tvorbu nových buněk, čímž se zkracuje proces obnovy pokožky až o třetinu a buňky nestačí nežádoucně pigmentovat, zároveň podporuje tvorbu kolagenových a elastinových vláken, které mají v kompetenci pružnost pleti.
Typ pleti: Maska je vhodná pro všechny typy pleti. Pro všechny věkové kategorie, určená především pro pleť s vráskami.
Jak aplikovat:
Maska je balena v sáčcích, 1 sáček obsahuje množství, které vystačí na obličej a krk. Před otevřením, sáček párkrát promačkejte, aby se hmota promíchala a naneste na suchou tvář. Jelikož je maska hypoalergenní, můžete ji nanášet i k očnímu okolí. Nechte zaschnout po dobu 10 minut. Zatímco maska schne, cítíte stahování pleti, které ale není nepříjemné, naopak. Je to jasný signál o aktivním působení nano-křemičitanů. Po zaschnutí masku opláchněte obyčejnou vodou, neboť působí i jako jemný peeling, zároveň pleť dokonale vyčistí a uzavře póry. Obličej a krk osušte a aplikujte krémy a make-up jako obvykle.
 
 
Vlastnosti:

konzistence - maska

pleť - normální, smíšená

věk - pro všechny věkové skupiny

Parametry produktu

Značka Leorex Produktová řada Booster
Použiji na Pleť Forma Maska
EAN 7290011784300

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.