LEOREX Hydratačný krém se zlatem GOLD 50ml

LEOREX Hydratačný krém se zlatem GOLD 50ml

50076445
Kosmetika
1 550 Kč Dostupnost na e-shopu:
Skladem u dodavatele

Protivráskový krém se zlatem.

Podrobné informace o produktu

Krém s obsahem pravého 24-karátového zlata pokožku jemně hydratuje ale hlavně vyhlazuje vrásky. Zlato nejenže působí proti vráskám, ale i hojivě a protizánětlivě. Obsahuje nano-křemičitany. Pokožku nezatěžuje, naopak, zanechává pocit hebkosti a pevnosti. Pro dlouhodobé vypnutí pleti používejte tento 24-hodinový krém každý den, ráno i večer.

Obsahuje živou strukturu Leorex ™, která se fyzicky narovnává během toho, jak působí a zároveň vyhlazuje i pokožku, čímž okamžitě odstraňuje viditelnost vrásek a pórů. Složení vitamínů A, C a E vytváří ochrannou vrstvu, která omezuje vstřebávání oxidantů a nečistot a posiluje přirozenou schopnost pokožky regenerovat se.

Pokyny: Aplikujte Leorex ™ krém Gold jemným vmasírováním konečky prstů do pokožky. Vhodné především k použití ihned po produktech k vyhlazení vrásek.  

Krém je vhodný pro zralou pleť, normální, mastnou a smíšenou. Po aplikování na pokožku je lehký a příjemně voní. Kousky zlata jemně rozzáří Vaši pleť a po chvíli se absorbují do pokožky, kde pracují spolu s nano-křemičitanů na liftingu pleti.

Parametry produktu

Značka Leorex Forma Krém
Použiji na Pleť EAN 7290011784362

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.