Lepicol 180 kapslí

Doplněk stravy

Značka: LEPICOL
Lepicol obsahuje vlákninu psyllium, která přispívá k udržování normálního trávení a funkce střev, dále pak obsahuje živé kultury a inulín.
Skladem na e-shopu
379

Cena za 100 kusů: 211 Kč

O produktu

50010250

Lepicol je doplněk stravy, obsahující vlákninu psyllium, která přispívá k udržování normálního střevního tranzitu, dále pak obsahuje živé kultury a inulín. Obsažené specifické živé kultury jsou vyvíjeny celosvětově známou společností Protexin (Velká Británie). Díky tomuto je zaručen příznivý účinek Lepicolu.

  • Neobsahuje žádné umělé ingredience a je určen k dlouhodobému užívání.
  • Lepicol je výrobek bezlepkový, bez fytátů a je vyroben z geneticky nemodifikovaných ingrediencí.
  • Pro děti doporučujeme VLÁKNINU PRO DĚTI S ŽIVÝMI KULTURAMI

Dávkování

Doporučené dávkování: užívejte nejlépe 10 minut před jídlem.
Dospělí: Užívejte 5-8 kapslí jednou nebo dvakrát denně. Zapijte vodou nebo ovocnou štávou (200-300 ml). Děti: 2-5 kapslí jednou nebo dvakrát denně, zapít vodou nebo ovocnou štávou (100-200 ml).
Podávání Lepicolu Basic dětem mladším 12 let by rodiče měli konzultovat s lékařem.

Složení

osemení psyllia (plantago ovata forsk), inulínprobiotické kmeny: Lactobacillus rhamnosus PXN 54, Bifidobacterium bifidum PXN 23, Lactobacillus acidophius PXN 35, Lactobacillus plantarum PXN 47, Lactobacillus bulgaricus PXN 39.

Množství živých kultur: 2 miliardy CFU v 10 gramech.

Upozornění

Užívání Lepicolu Basic bez tekutin může způsobit, že se začnete dusit. Proto vždy Lepicol řádně zapijte, nejlépe množstvím 200-250 ml na 5 kapslí Lepicolu. Pokud jste v nedávné době prodělali nějakou operaci střev, či máte jiné střevní obstrukce, konzultujte vždy užívání Lepicolu Basic se svým lékařem. Pokud kdykoliv v průběhu užívání Lepicolu Basic pocítíte nějaké potíže, přestaňte s jeho užíváním a poraďte se s lékařem. Není vhodné pro děti do 3 let. Po dvou týdnech užívání mohou někteří lidé snížit dávkování Lepicolu Basic. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být užíván jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Obsahuje stopová množství sóji mléka, protože tyto složky jsou použity v kultivačním médiu probiotik. Stopy mléka jsou v množství, které neovlivní lidi s laktózovou intolerancí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.