LEROS Chamomilla bohemica sypaný čaj 50g

LEROS Chamomilla bohemica sypaný čaj 50g

Čaje a čajové směsi
45 Kč 49 Kč 90 Kč / 100 g Dostupnost:
Skladem u dodavatele

CHAMOMILLA BOHEMICA je unikátní odrůda heřmánku pravého, který je pěstován výhradně v oblastech Čech.  

Podrobné informace o produktu

CHAMOMILLA BOHEMICA je unikátní odrůda heřmánku pravého, který je pěstován výhradně v oblastech Čech. Podnebí a půda Čech spolu s tradičními způsoby pěstování zaručují jedinečné podmínky, které heřmánek CHAMOMILLA BOHEMICA ke svému růstu potřebuje. Evropská unie proto udělila heřmánku CHAMOMILLA BOHEMICA oprávnění užívat ochrannou známku Chráněné označení původu.

Heřmánek CHAMOMILLA BOHEMICA vyniká svou vysokou kvalitou. Obsahuje mnoho účinných látek a k jeho jedinečným vlastnostem patří vyšší množství silice i vyšší obsah chamazulenu. Heřmánek CHAMOMILLA BOHEMICA si můžete vychutnat jako čaj, anebo si dopřejte relaxaci ve formě koupele.

Použití:

Heřmánek přispívá k normálnímu trávení, napomáhá též relaxaci a zdravému spánku. Zevně ve formě nálevu lze použít k omývání, obkladům i ke koupelím.

Příprava a dávkování:

Nápoj: 1 čajová lžička heřmánku se přelije šálkem vařící vody a po 15 minutách vyluhování se scedí. Nálev se pije teplý 3x denně po jídle. Připravuje se vždy čerstvý.

Omývání, obklady, koupele: 2-3 polévkové lžíce heřmánku se přelijí půl litrem vařící vody a po 15 minutách vyluhování se scedí. Nálev se používá mírně teplý.

Složení:

Květ heřmánku pravého (Matricariae flos) z oblastí Čech.

Upozornění:

U citlivých osob možnost alergických reakcí. Nepoužívejte při přecitlivělosti na heřmánkový květ.

Parametry produktu

  • Značka
  • Leros
  • Forma
  • Sypané
  • EAN
  • 8594740101209
Ověření internetových stránek a lékárny: Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků