Potraviny a nápoje

Leros Sirup z šípků a malin 250 ml + čaj Močové cesty 20 x 1,5 g

Značka: LEROS

Sirup ze šípků a malin, které přispívají k normálnímu trávení a podporují vylučování vody z organizmu + čaj Močové cesty s vřesem, zlatobýlem a brusinkou.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Leros Sirup z šípků a malin 250 ml + čaj Močové cesty 20 x 1,5 g

50115180

Úvod

Sirup ze šípků a malin, které přispívají k normálnímu trávení a podporují vylučování vody z organizmu + čaj Močové cesty s vřesem, zlatobýlem a brusinkou.

  • Sirup ze šípků a malin: Sirupy Leros jsou vyráběny tradičním způsobem: lisováním z čerstvého a kvalitního ovoce. Ovoce je pečlivě vybíráno od ověřených pěstitelů. Neobsahují umělá barviva a jsou konzervovány pouze pasterizací. Sirup se báječně hodí k oslazení čaje nebo k přípravě limonády. Sladké voňavé maliny a svěží chuť šípků se skvěle doplňují. Maliny přispívají k normálnímu trávení a vylučování vody z organizmu. Vhodné pro vegany.

  • Čaj Močové cesty: Bylinný čaj v nálevových sáčcích s vřesem, zlatobýlem, ibiškem a brusinkami. Vřes a zlatobýl příznivě působí na močovou soustavu. Ibišek podporuje vylučování vody z organizmu.


Složení

Sirup ze šípků a malin: Cukr, šťáva z plodů šípku (26 %), malinová šťáva (26 %).

Čaj Močové cesty: Vřesová nať (25 %), ibiškový květ (25 %), zlatobýlová nať (20 %), anýz (15 %), oplodí šípku (10 %), brusinka (5 %).


Použití

Sirup ze šípků a malin: Před použitím protřepejte. Doporučené ředění: 1 díl sirupu + 5 dílů vody. Lze používat jako doplněk pitného režimu či k ochucení čaje. Můžete jej přidat do jogurtu nebo jím polít palačinky či Váš oblíbený dezert.

Čaj Močové cesty: Dospělí 2-4 šálky denně. Děti od 6 let 1-2 šálky denně. Nálevový sáček zalijte1/4 l vařící vody a nechte 5-10 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Popíjejte jej vlažný. Připravujte jej vždy čerstvý.


Upozornění

Sirup ze šípků a malin: Nepoužívejte při přecitlivělosti na šípky nebo maliny. Usazenina je přírodním jevem a není na závadu. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Čaj Močové cesty: Výrobek není určen pro děti do 6 let. Při chronických onemocněních ledvin, otocích způsobených nedostatečností srdce a ledvin konzultujte užívání čaje s lékařem. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.