Doplněk stravy

Les Troi Chénes Petit Chéne Transit 125 ml

  • Les Troi Chénes Petit Chéne Transit je dětský sirup se šťávou ze švestek, fíků a tamarindem, který podporuje správné fungování střev a pravidelné vyprazdňování.
295

Cena za 100 ml: 236 Kč

O produktu: Les Troi Chénes Petit Chéne Transit 125 ml

50143291

Úvod

Les Troi Chénes Petit Chéne Transit je dětský sirup s přírodními extrakty, který chutná po švestkách. Obsahuje koncentrovanou šťávu ze švestek, fíků a výtažky z tamarindu a ibišku, které podporují správné fungování střev a pravidelné vyprazdňování. Sirup je vhodný pro děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti

  • tamarind a ibišek podporují normální trávení a funkce střevního traktu
  • fíkovník podporuje správné fungování střev a mikrobiální rovnováha
  • přírodní příchuť švestek

Dávkování

Užívejte 2x denně 10 ml, nejlépe ráno a večer.


Složení

Voda, vodní extrakty z tamarindu, ibišek, hroznový cukr, agávový sirup, koncentrovaná šťáva z fíku, koncentrovaná šťáva ze švestek, zahušťovadlo: citrónový pektin, přírodní aroma švestky (0,2 %), konzervační látky: sorban draselný, acidifikátor: kyselina citrónová. V denní dávce (20 ml): extrakt z tamarindu 5 700 mg, extrakt z ibišku 1 900 mg, fíková šťáva 1 600 mg, šťáva ze švestek 800 mg.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 30 dnů. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.