Libifeme 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: LIBIFEME
Tablety s extrakty z Ferula assa-foetida a Kapary trnité obohacené o vitaminy C a E, které pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem. Pro ženy v plodném věku.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

549

Cena za 1 kus: 18 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50117986

Intimní zdraví žen. Přípravek Libifeme obsahuje extrakt z kořene Ferula assa-foetida, extrakt z plodů Capparis spinosa, vitamin C a vitamin E. 

Hlavní složky:

  • Capparis spinosa (Kapara trnitá) příznivě ovlivňuje činnost jater a chuť k jídlu
  • vitamin C je důležitý pro správnou funkci imunitního systému, přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů, napomáhá správné činnosti nervové soustavy a psychické činnosti a snižuje míru únavy a vyčerpání
  • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně ráno, vždy ve stejnou dobu, po dobu nejméně 3 měsíců.

Složení

Extrakt z kořene Ferula assa-foetida 92 mg, vitamin C (kyselina L-askorbová) 80 mg, extrakt z plodů Capparis spinosa 44,5 mg, vitamin E (DL-alfa-tokoferol-acetát) 12 mg, protispékavé látky sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát a oxid křemičitý, plnidla mikrokrystalická celulosa a fosforečnan vápenatý.

Upozornění

Není vhodné pro děti. Neužívejte během těhotenství a kojení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívejte, pokud máte alergii na kteroukoli ze složek LIBIFEME. Pokud užíváte léky nebo máte jakékoliv onemocnění, poraďte se o užívání se svým lékařem nebo lékárníkem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.