Potraviny a nápoje

LifeFood Rawsage vegan klobáska olivová RAW BIO 25 g

Značka: LIFEFOOD

Rawsage vegan olivová klobáska RAW BIO od značky LifeFood je slaný snack z výhradně rostlinných ingrediencí v prémiové kvalitě. Skvělá na jednohubky a jiné delikatesy.

29

Cena za 100 g: 116,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: LifeFood Rawsage vegan klobáska olivová RAW BIO 25 g

50141737

Úvod

Rawsage vegan olivová klobáska RAW BIO od značky LifeFood je slaný snack z výhradně rostlinných ingrediencí v prémiové kvalitě. Její základ tvoří BIO ořechy, bylinky, koření a lahodné peruánské olivy z malé rodinné farmy. Skvělá na jednohubky a jiné delikatesy. Obsahuje plno živin, je nutričně vyvážená s vysokým podílem vlákniny, proto si ji můžete vychutnat naprosto bez výčitek. Zažene největší hlad, hodí se na jednohubky nebo k večernímu zobání. 

Hlavní vlastnosti:

  • vegan klobáska v BIO a RAW kvalitě
  • skvělá svačinka
  • výborná na jednohubky a jiné delikatesy

Použití

OŘECHY* (36 %; PARA OŘECHY*, MANDLE*), jablka*, sušené peruánské olivy* (24 %), slunečnicové semínko*, chia semínka* (Salvia hispanica) (9,9 %), extra panenský olivový olej*, sůl mořská, sušené bylinky* (4 %; sušený libeček*, bazalka sušená*), česnek*. Alergeny jsou vyznačeny velkým písmem. * = produkt ekologického zemědělství


O značce

Produkty LifeFood jsou ručně vyráběny z těch nejlepších tepelně nezpracovaných BIO surovin při teplotě do 45 °C, díky čemuž si uchovávají maximum přirozených výživných látek. Zajišťují rychlé doplnění energie a živin, ale i okamžité uspokojení, když vás honí mlsná.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.