Liftea Chlorella Halitosa proti zápachu z úst tob.30

Doplněk stravy

Značka: LIFTEA
Působí příznivě na činnost trávicího traktu a brání nežádoucím procesům během trávení. Díky tomu udržuje svěží dech.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50090756

Liftea Halitosa proti zápachu z úst + chlorella
doplněk stravy

Působí příznivě na činnost trávicího traktu a brání nežádoucím procesům během trávení. Díky tomu udržuje svěží dech.
Neobsahuje konzervační látky.

Co je halitosa?
Halitosa neboli zápach z úst je nepříjemný jev, který obtěžuje nejen člověka, který jím trpí, ale i jeho okolí. Tento stav může být způsoben hned několika faktory, nejčastěji jde o procesy v ústech a trávicím systému. Zápach například často způsobují odpadní produkty metabolizmu anaerobních bakterií. 

Liftea Halitosa
Liftea Halitosa nabízí vyvážený poměr listů z máty, nati z petržele a semen kardamomu, které v této kombinaci účinně eliminují zápach z úst. Semena kardamomu díky zelenému barvivu chlorofylu příznivě působí na činnost celého trávicího ústrojí, tím také udržují svěží dech.

Zelená řasa chlorella, kterou přípravek také obsahuje, je bonusem pro celý organizmus, protože podporuje metabolizmus a přispívá k fungování imunitního systému.

Složení:
chlorella (prášek) 100 mg, petržel (suchý extrakt z nati) 100 mg, máta peprná - suchý extrakt z listů 50 mg, kardamom - prášek ze semen 50 mg, fenykl (suchý extrakt z plodů) 50 mg; přídatné látky: maltodextrin, dextrin; protispékavé látky: stearan hořečnatý E 572, oxid křemičitý E 551; barvivo: oxid titaničitý; obal tobolky: HPMC

Doporučené dávkování:
Doporučená denní dávka je 1–3 tobolky po jídle, zapít vodou. Nezapomeňte na dostatečný příjem tekutin během celého dne.

Upozornění:
Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Balení:
30 tobolek

Zdroj: www.liftec.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.