Linola sept Roztok ke kloktání a vyplachování úst 375 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: LINOLA
Linola sept Roztok ke kloktání a vyplachování úst 375 ml je zdravotnický prostředek, který pomáhá redukovat virovou nálož v dutině ústní a krku fyzikální cestou.
Skladem na e-shopu
285

O produktu

50127373

Ochrana a prevence nám pomáhají snižovat riziko nákazy infekčním onemocněním. Linola sept Roztok ke kloktání a vyplachování úst 375 ml je zdravotnický prostředek, který pomáhá redukovat virovou nálož v dutině ústní a krku fyzikální cestou. Povrchově aktivní látky omezují vazbu mezi viry a buňkami sliznice a snižují riziko přenosu viru kapénkami. Roztok Linola sept je vhodné používat 3x denně, zejména po rizikovém kontaktu, po návratu z práce či cestování hromadnou dopravou. Přípravek neobsahuje alkohol, a tak jej mohou používat i děti, které již zvládnou výplach či vykloktání.

Hlavní vlastnosti:

  • kloktání pomáhá redukovat virovou nálož v ústech a v krku
  • k výplachu a kloktání po rizikovém kontaktu
  • vhodné i pro děti

Složení

Aqua, Sorbitol, Xylitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Hydroxyapatite, Phenoxyethanol, Zinc PCA, Sodium Benzoate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Phosphoric Acid, Sodium Saccharin, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Lactoferrin, Sodium Hyaluronate, Aroma, Benzyl Alcohol.

Použití

3x denně 1 minutu kloktejte 10-20 ml roztoku.

Upozornění

Produkt nepolykejte. Přípravek Linola sept roztok jako takový neposkytuje ochranu před koronavirovou infekcí, kombinujte jej proto s dalšími preventivními opatřeními (ruce, roušky/respirátory, rozestupy). Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.