Lipoxal Effect 120 tablet

50104383

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

699

Cena za 100 g: 383 Kč

O produktu

Lipoxal Effect je doplněk stravy, který svým komplexním složením podporuje hubnutí. Díky obsahu zeleného čaje, L-karnitinu, guarany, ženšenu, synefrinu a vlákniny konjac napomáhá efektivnímu spalování tuků, podporuje snížení hmotnosti a omezuje pocit hladu a navozuje pocit sytosti.

  • Konjac glucomannan je speciální vláknina, která působí v žaludku a ve střevech, kde absorbuje vodu, nabobtná a přináší pocit sytosti. Ve spojení s nižším energetickým příjmem podporuje úbytek tělesné hmotnosti a působí i proti sklonům k přejídání.
  • Extrakty ze zeleného čaje, guarany a ženšene pomáhají efektivně stimulovat metabolismus tuků, zvyšovat intenzitu jejich spalování a řídit tělesnou hmotnost.
  • Guarana napomáhá regulovat hmotnost. Podporuje fyzickou a psychickou vitalitu.
  • Zelený čaj přispívá ke snížení chuti k jídlu, napomáhá spalování tuků.
  • Ženšen pomáhá zvýšit fyzickou výkonnost a výdrž. Napomáhá zachování pocitů energie a vitality.
  • Synefrin z hořkých pomerančů podporuje metabolismus a zlepšuje spalování tuků.
  • L-Carnitin je látka důležitá pro metabolismus tuků v lidkém organimu. Využívá se v oblasti fitness a formování postavy.

Dávkování:

Užívejte 1-2 tablety 3x denně. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody (1-2 skleničky). Tablety by měly být užívány před jídlem v rámci nízkoenergetického příjmu. Příznivý účinek konjacu je dosažený při příjmu 3 g v dávkách 3x1 g na den.

Složení:

Konjac glucomannan 1000 mg, zelený čaj extrakt (80 % EGCG) 200 mg, guarana extrakt (10 % kofeinu) 60 mg, korejský ženšen extrakt 30 mg, L-Carnitin tartát 170 mg, olivové listí extrakt 40 mg, synefrin (96 %) 4 mg ve 2 tabletách.

Upozornění:

Obsahuje kofein. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. U osob s polykacími potížemi řádně zapít tekutinou. Neužívat večer před spaním. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Parametry
Značka Lipoxal
Forma Tablety
Věk dítěte od 18 let
EAN 8594059737397
Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější