Doplněk stravy

Lipoxal Effect 180 tablet

Značka: LIPOXAL

Lipoxal Effect s obsahem zeleného čaje, L-karnitinu, guarany, ženšenu, synefrinu a vlákniny konjac představuje efektivní hubnutí pro každou ženu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Lipoxal Effect 180 tablet

50092235

Lipoxal Effect je doplněk stravy, který svým komplexním složením podporuje hubnutí. Díky obsahu zeleného čaje, L-karnitinu, guarany, ženšenu, synefrinu a vlákniny konjac napomáhá efektivnímu spalování tuků, podporuje snížení hmotnosti a omezuje pocit hladu a navozuje pocit sytosti.

  • Konjac glucomannan je speciální vláknina, která působí v žaludku a ve střevech, kde absorbuje vodu, nabobtná a přináší pocit sytosti. Ve spojení s nižším energetickým příjmem podporuje úbytek tělesné hmotnosti a působí i proti sklonům k přejídání.
  • Extrakty ze zeleného čaje, guarany a ženšene pomáhají efektivně stimulovat metabolismus tuků, zvyšovat intenzitu jejich spalování a řídit tělesnou hmotnost.
  • Guarana napomáhá regulovat hmotnost. Podporuje fyzickou a psychickou vitalitu.
  • Zelený čaj přispívá ke snížení chuti k jídlu, napomáhá spalování tuků.
  • Ženšen pomáhá zvýšit fyzickou výkonnost a výdrž. Napomáhá zachování pocitů energie a vitality.
  • Synefrin z hořkých pomerančů podporuje metabolismus a zlepšuje spalování tuků.
  • L-Carnitin je významným spalovačem tuků a umožňuje tak zvýšený fyzický výkon. Využívá se v oblasti fitness a formování postavy.

Dávkování:

Užívejte 1-2 tablety 3x denně. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody (1-2 skleničky). Tablety by měly být užívány před jídlem v rámci nízkoenergetického příjmu. Příznivý účinek konjacu je dosažený při příjmu 3 g v dávkách 3x1 g na den.

Složení:

Konjac glucomannan 1000 mg, zelený čaj extrakt (80 % EGCG) 200 mg, guarana extrakt (10 % kofeinu) 60 mg, korejský ženšen extrakt 30 mg, L-Carnitin tartát 170 mg, olivové listí extrakt 40 mg, synefrin (96 %) 4 mg ve 2 tabletách.

Upozornění:

Obsahuje kofein. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. U osob s polykacími potížemi řádně zapít tekutinou. Neužívat večer před spaním. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.