844 909 909|info@drmax.cz

Lipoxal Effect 180 tablet

Lipoxal Effect 180 tablet

50092235
Doplněk stravy
Více o legislativě
972 Kč 540 Kč / 100 kusů(tbl)

Lipoxal Effect s obsahem zeleného čaje, L-karnitinu, guarany, ženšenu, synefrinu a vlákniny konjac představuje efektivní hubnutí pro každou ženu.

Podrobné informace o produktu

Lipoxal Effect je doplněk stravy, který svým komplexním složením podporuje hubnutí. Díky obsahu zeleného čaje, L-karnitinu, guarany, ženšenu, synefrinu a vlákniny konjac napomáhá efektivnímu spalování tuků, podporuje snížení hmotnosti a omezuje pocit hladu a navozuje pocit sytosti.

  • Konjac glucomannan je speciální vláknina, která působí v žaludku a ve střevech, kde absorbuje vodu, nabobtná a přináší pocit sytosti. Ve spojení s nižším energetickým příjmem podporuje úbytek tělesné hmotnosti a působí i proti sklonům k přejídání.
  • Extrakty ze zeleného čaje, guarany a ženšene pomáhají efektivně stimulovat metabolismus tuků, zvyšovat intenzitu jejich spalování a řídit tělesnou hmotnost.
  • Guarana napomáhá regulovat hmotnost. Podporuje fyzickou a psychickou vitalitu.
  • Zelený čaj přispívá ke snížení chuti k jídlu, napomáhá spalování tuků.
  • Ženšen pomáhá zvýšit fyzickou výkonnost a výdrž. Napomáhá zachování pocitů energie a vitality.
  • Synefrin z hořkých pomerančů podporuje metabolismus a zlepšuje spalování tuků.
  • L-Carnitin je významným spalovačem tuků a umožňuje tak zvýšený fyzický výkon. Využívá se v oblasti fitness a formování postavy.

Dávkování:

Užívejte 1-2 tablety 3x denně. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody (1-2 skleničky). Tablety by měly být užívány před jídlem v rámci nízkoenergetického příjmu. Příznivý účinek konjacu je dosažený při příjmu 3 g v dávkách 3x1 g na den.

Složení:

Konjac glucomannan 1000 mg, zelený čaj extrakt (80 % EGCG) 200 mg, guarana extrakt (10 % kofeinu) 60 mg, korejský ženšen extrakt 30 mg, L-Carnitin tartát 170 mg, olivové listí extrakt 40 mg, synefrin (96 %) 4 mg ve 2 tabletách.

Upozornění:

Obsahuje kofein. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. U osob s polykacími potížemi řádně zapít tekutinou. Neužívat večer před spaním. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Parametry produktu

Značka Lipoxal Forma Tablety
EAN 8595640600090

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.