Lipoxal Radical 180 tablet

Doplněk stravy

Značka: LIPOXAL
Doplněk stravy s vinnou révou a zeleným čajem, které přispívají ke kontrole hmotnosti. Ženšen a guarana podporují vitalitu a výdrž při sportovním tréninku.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

745

Cena za 100 kusů: 414 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50117235

Doplněk stravy při redukci hmotnosti s guaranou, synefrinem a l-karnitinem. Vylepšená receptura má v porovnání s přípravkem Lipoxal Effekt zvýšený obsah zeleného čaje a je doplněna extraktem z vinné révy. Vinná réva je antioxidant, který zlepšuje stav pokožky a napomáhá redukci celulitidy. Stejně jako guarana a zelený čaj přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Konjak glucomannan je látka, která v žaludku váže vodu, zvětšuje svůj objem, a tak pomáhá navodit pocit sytosti. Ženšen a guarana podpoří Vaše hubnutí při sportovním tréninku, tím že dodávají pocit energie a příznivě působí na fyzickou vitalitu a výdrž.

Hlavní vlastnosti:

  • vinná réva, guarana a zelený čaj pomáhají kontrolovat tělesnou hmotnost
  • ženšen a guarana podporují fyzickou vitalitu
  • konjak přispívá k pocitu sytosti (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g glukomannanu denně ve třech dávkách po 1 g zapitých 1-2 sklenicemi vody, před jídlem a v rámci nízkoenergetické diety)

Dávkování

1–2 tablety 3krát denně. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody (1–2 sklenice). Tablety by měly být užívány před jídlem v rámci redukční diety.

Složení

Konjac glucomannan 3000 mg, extrakt zeleného čaje 960 mg, L-karnitin tartrát 510 mg, extrakt z guarany (10 % kofeinu) 180 mg, extrakt ženšenu 90 mg, extrakt ze semínek vinné révy 90 mg, synefrin (96%) 12 mg v šesti tabletách.

Konjac glucomannan, plnidlo: maltodextrin; zpevňující látka: povidon; plnidlo: mikrokrystalická celulóza; extrakt zeleného čaje, plnidlo: hydrogenfosforečnan vápenatý; L-karnitin tartrát, extrakt guarany, potah: hypromellóza, polyethylenglykol; extrakt ze semínek vinné révy, extrakt ženšenu, kypřící látka: oxid křemičitý; protispékavá látka: stearan hořečnatý; synefrin (extrakt pomerančovníku).

Upozornění

Extrakt guarany obsahuje kofein. Neužívejte večer před spaním. Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.