Lipoxal Radical 180 tablet

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

899 ušetříte 191 Kč

Původní cena 1090 Kč, sleva 18%

Cena za 100 kusů(tbl): 499 Kč

O produktu

Doplněk stravy při redukci hmotnosti s guaranou, synefrinem a l-karnitinem. Vylepšená receptura má v porovnání s přípravkem Lipoxal Effekt zvýšený obsah zeleného čaje a je doplněna extraktem z vinné révy. Vinná réva je antioxidant, který zlepšuje stav pokožky a napomáhá redukci celulitidy. Stejně jako guarana a zelený čaj přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Konjak glucomannan je látka, která v žaludku váže vodu, zvětšuje svůj objem, a tak pomáhá navodit pocit sytosti. Ženšen a guarana podpoří Vaše hubnutí při sportovním tréninku, tím že dodávají pocit energie a příznivě působí na fyzickou vitalitu a výdrž.

Hlavní vlastnosti:

  • vinná réva, guarana a zelený čaj pomáhají kontrolovat tělesnou hmotnost
  • ženšen a guarana podporují fyzickou vitalitu
  • konjak přispívá k pocitu sytosti

Dávkování

1–2 tablety 3krát denně. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody (1–2 sklenice). Tablety by měly být užívány před jídlem v rámci redukční diety.

Složení

Konjac glucomannan, extrakt zeleného čaje, L-karnitin, extrakt z guarany, extrakt ze ženšenu, extrakt vinné révy, synefrin.

Upozornění

Extrakt guarany obsahuje kofein. Neužívejte večer před spaním. Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.