Little Siberica Bylinná koupel pro děti 250 ml

Kosmetika

Bylinná koupel pro děti Sweet Dreams citlivě pečuje o dětskou pokožku. Obsahuje BIO extrakt z pelyňku, šalvěje a pupalkového oleje, které pokožku uklidňují a zjemňují.
Skladem na e-shopu
159

O produktu

50129107

Unikátní receptura z destilovaných sibiřských bylin. Little Siberica Bylinná koupel pro děti Sweet Dreams citlivě pečuje o pokožku Vašich ratolestí. Koupel na bázi organického hydrolátu pelyňku arktického, organického výtažku z lesní šalvěje a pupalkového oleje má uklidňující účinek na pokožku dítěte, zjemňuje ji a celkově přispívá k uklidnění před spánkem. Hydrolát je koncentrovaný koktejl vitamínů a stopových prvků získávaný z rostlin pomocí destilace. Obsah měsíčku a heřmánku zaručuje maximální jemnost a nedráždivost k citlivé jemné pokožce.

Výsledek:

  • citlivě pečuje o jemnou dětskou pokožku
  • díky obsahu organických bylin ji uklidňuje a zjemňuje
  • nedráždí, je vhodný od narození

Složení

Organický hydrolát z pelyňku arktického, šalvěje lesní a pupalkového oleje.

Použití

Před koupáním přidejte do vany 3-4 víčka. Neoplachujte. Po koupeli jemně osušte pokožku dítěte měkkým ručníkem. Vhodné pro každodenní použití.

O značce

Dětská certifikovaná BIO kosmetika Little Siberica pochází z divokých bylin ruské Sibiře. Jejich přírodní síla je podpořena ruční sklizní v jejich přirozených podmínkách. Veškeré dětské produkty splňují evropské standardy kvality organické kosmetiky a v uplynulých letech získaly řadu mezinárodních ocenění.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.