Drogerie

Lovela Baby Prášek na barevné prádlo 1,3 kg

Značka: LOVELA

Lovela Baby Prášek na barevné prádlo je vhodný pro citlivou dětskou pokožku již od narození a pro pokožku náchylnou k alergiím. Vystačí až na 13 praní.

Velikost balení
155
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Lovela Baby Prášek na barevné prádlo 1,3 kg

50123039

Úvod

Prostředek na praní barevného prádla Vašich nejmenších. Lovela Baby Prášek na barevné prádlo je vhodný pro citlivou dětskou pokožku již od narození a pro pokožku náchylnou k alergiím. Prášek je dobře rozpustný i při nižších teplotách a vystačí až na 13 praní.

Hlavní vlastnosti:

  • účinně odstraňuje všechny nečistoty z barevného prádla
  • vhodný pro děti a osoby, které trpí alergiemi a atopickou dermatitidou
  • pro praní v automatických pračkách i pro ruční praní a namáčení
  • vystačí až na 13 pracích dávek
  • s příjemnou neutrální vůní

Složení

15 % nebo více, avšak méně než 30 %: zeolity. 5 % nebo více, avšak méně než 15 %: neiontové povrchově aktivní látky. Méně než 5 %: mýdlo, polykarboxyláty, aniontové povrchově aktivní látky, parfém.


Použití

Doporučené dávkování pro 4,5 kg náplně pračky viz obal.


Upozornění

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.