LOVI Chránič prsní bradavky velký vel. M/L 2 ks

Péče o dítě

Značka: LOVI
LOVI Chránič prsní bradavky pomáhá kojícím maminkám pokračovat v kojení, když jsou bradavky rozbolavělé. Tenký a měkký silikon dokonale přilne k prsu, aby dítě mohlo pohodlně sát.
Skladem na e-shopu
129

O produktu

50124179

LOVI Chránič prsní bradavky pomáhá kojícím maminkám pokračovat v kojení, když jsou bradavky rozbolavělé. Tvarem napodobuje bradavku, a tak skvěle pomáhá i při kojení v případě vpáčených nebo plochých bradavek. Chránič je vyroben z tenkého měkkého silikonu, který dokonale přilne k prsu, aby dítě mohlo pohodlně sát. Silikon je zcela bez chuti a zápachu a nemění chuť mléka. Jeho textura imituje kůži matky a speciálně profilovaný tvar nebrání dítěti přitulit se k prsu a cítit mateřskou vůni, aby krmení zůstalo co nejpřirozenější. Velikost M/L – velký.

Hlavní vlastnosti:

  • chrání bolavé a popraskané bradavky a urychlují regeneraci a návrat k přirozenému způsobu kojení
  • pomáhá i při kojení v případě vpáčených nebo plochých bradavek
  • zajišťuje dítěti pocit přirozenosti a komfortu během každodenního krmení

Složení

Silikonový chránič, hygienické pouzdro.

O značce

Kojení je ideální forma výživy, kterou si dítě instinktivně vybírá od chvíle narození. Proto je hlavním cílem značky LOVI ochrana sacího reflexu dítěte. Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii značka LOVI přináší inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících matek i výrobky pro alternativní krmení (láhve a savičky pro podávání odsátého mateřského mléka, dudlíky), které nenarušují sací reflex dítěte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.