LOVI Dvoufázová elektrická odsávačka Expert 3D PRO

Péče o dítě

Značka: LOVI
Odsávačka mléka LOVI Expert 3D s režimem stimulace a intenzivního sání, je nepostradatelným pomocníkem kojících maminek.
Skladem na e-shopu
3 380

O produktu

50129509

Odsávačka mléka je nepostradatelným pomocníkem pro každou kojící maminku. Ulevuje prsům při nadbytečné tvorbě mléka, pomáhá stimulovat tvorbu mléka při jeho nedostatku. Dvoufázová elektronická odsávačka mateřského mléka LOVI Expert 3D simuluje přirozený proces sání dítětem. Je efektivní, jemná a citlivá. Umožňuje bezbolestné, pohodlné a rychlé odsávání mléka. Její výhody oceníte zejména při častém odsávání i při vzniklých problémech například při mléčných návalech nebo poraněných bradavkách. Používá se v porodnicích a maminky ji velice pozitivně hodnotily: pomohla vyřešit problémy s laktací u 75 % maminek. Odsávačka mléka je vhodná pro maminky, které ví, že může nastat situace, ve které budou potřebovat pomoc při kojení. Například aby si udržely laktaci, umožnily partnerovi větší zapojení do péče o miminko nebo třeba mohly jít ven, sportovat či cestovat. Nevzdávejte své plány ani v období kojení!

LOVI Dvoufázová elektrická odsávačka Expert 3D PRO11

Pokročilá 3D technologie odsávání a dvoufázový rytmus sání

Měkká silikonová vložka současně masíruje, stlačuje bradavku i odsává mléko. Technologicky vyspělý silikonový nástavec využívá celý svůj povrch, a tak velmi těsně obejme prsní bradavku. Díky tomu je schopen perfektně napodobit proces sání miminkem. Odsávačka pracuje ve dvoufázovém rytmu, který odpovídá přirozenému sání dítěte při kojení. Fáze stimulace napodobuje rychlé sací pohyby miminka, které povzbuzují produkci a tok mléka. Fáze hlubokého sání simuluje volnější sání. Mléko již volně teče, pomalu se stává hustším a tempo sání se zpomaluje. Kombinací dvou fází odsávání odsajete více mléka v kratším čase.. Podle potřeby si můžete nastavit 9 úrovní výkonu v každé ze dvou fází odsávání. Můžete odsávat i v polo-ležící poloze (což ocení speciálně maminky po porodu císařským řezem), protože speciální konstrukce zabraňuje zpětnému toku odsávaného mléka.

LOVI Dvoufázová elektrická odsávačka Expert 3D PRO12

Diskrétní odsávání kdekoli a kdykoli

Vestavěná dobíjecí baterie poskytuje 3 odsávací relace na jedno nabití, lze také dobít přes USB kabel například z powerbanky, což umožňuje pohodlné odsávání na cestách, na návstěvě nebo v práci. Jelikož je odsávačka velmi tichá, není problém ji použít ani v noci nebo když zrovna děťátko spí. Součástí balení je stylová taška, ve které můžete odsávačku nejen skladovat, ale také pohodlně a diskrétně nosit.

Hlavní vlastnosti:

  • pokročilá 3D technologie odsávání
  • odsává mléko v přirozeném, dvoufázovém rytmu
  • speciální konstrukce brání zpětnému toku mléka
  • nejtišší odsávačka LOVI
  • jednoduché složení, použití i údržba
  • 18 úrovní odsávání
  • praktická taška

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.