Magnetrans ultra 375 mg 100 tobolek

Doplněk stravy

Značka: MAGNETRANS
Tobolky s obsahem hořčíku, který je důležitý pro správné fungování svalstva, nervového systému a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Pro dospělé a dospívající od 12 let.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
199

O produktu

50119071

Hořčík je minerál důležitý pro mnoho procesů v lidském těle. Naše tělo ho nedokáže vytvářet samo, proto je nutné hořčík přijímat potravou. Přípravek Magnetrans ultra obsahuje hořčík v dávce pokrývající jeho denní potřebu. Hořčík pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, podílí se na normálním energetickém metabolismu. Hořčík navíc působí pozitivně na normální činnost svalů a pomáhá udržet zdravé zuby a kosti. Přispívá také k normální syntéze bílkovin.


Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1 tobolku denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Hořčík 375 mg v jedné tobolce.

Oxid hořečnatý; hypromelosa; plnidlo: celulóza; zvlhčovadlo: polyethylenglycol; barviva: oxid titaničitý a oxidy železa.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Určeno pro dospělé a dospívající od 12 let. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje lepek. Neobsahuje laktózu. Vhodné pro vegany. Nadměrné užívání hořčíku může mít laxativní účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.