Potraviny a nápoje

Matcha Tea Snack Bar 35 g

Značka: MATCHA TEA
3.0
  • Low carb tyčinka Matcha Tea Snack Bar je plná vlákniny a matcha a je perfektní volbou když vás honí mlsná, ale zároveň chcete něco zdravého bez přidaných cukrů.
35

Cena za 100 g: 100 Kč

O produktu: Matcha Tea Snack Bar 35 g

50127674

Úvod

Když vás honí chuť na něco sladkého, ale zároveň jste příznivcem nízkosacharidového stravování nebo prostě neholdujete bílému cukru, zvolte tyčinku Matcha Tea Snack Bar! Je to perfektní zdravá a vyvážená svačinka bez přidaného cukru. Obsahuje zelený čaj matcha, který vám dodá energii a kokos, který vás zasytí a uspokojí chuťové buňky. Díky čekankovému extraktu můžete mlsat zcela bez výčitek – čekanka je úžasný přírodní poklad, který je skoro stejně sladký jako cukr, ale neobsahuje téměř žádné sacharidy. Tyčinku obzvlášť ocení ti z vás, kteří jsou příznivci low carb stravy, sportovci, dietáři a dokonce celiaci – je totiž přirozeně bezlepková. Mějte svou Matcha Tea tyčinku stále po ruce, v kabelce, batohu či v autě a hlad vás už nepřekvapí.

Hlavní vlastnosti:

  • lahodná nízkosacharidová tyčinka
  • obsahuje matcha tea, kokos a čekanku
  • bez lepku

Složení

Extrakt z čekanky 37,6 %, kokos 29,3 %, kokosová mouka 11,4 %, syrovátkový proteinový koncentrát, arašídové máslo, matcha 0,6 %.

nutriční hodnoty


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.