Max Muscle Sport Nutrition Cleanse & Lean 100 kapslí

Doplněk stravy

Cleanse & Lean – pro podporu redukce tělesné hmotnosti a detoxikaci organismu (Řešetlák, senna, psyllium, fenykl). Obsahuje rostlinné extrakty, vitaminy a minerály.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50107069

Cleanse & Lean je doplněk stravy na bázi rostlinných extraktů. Je vhodný pro zdravé osoby a sportovce, kteří chtějí pomoci s redukcí své hmotnosti a současně detoxikovat svůj organismus.

Přípravek Cleanse & Lean

  • Pomáhá regulovat pravidelné vylučování a příznivě působí na normální funkci střevního traktu (senna, fenykl, psyllium, jilm, aloe vera).
  • Pomáhá organismus se zbavit přebytečné vody a podporuje udržení zdraví močových cest (smetánka lékařská, přeslička, jilm a dřišťálu).
  • Pomáhá předcházet nadýmání a přispívá k normálnímu trávení (fenykl, smetanka, dřišťál).
  • Přispívá k čištění a detoxikaci (aloe vera).

Dávkování:

Užijte nejprve 1 tobolku kvůli zjištění vaší snášenlivosti (přípravek může působit projímavě). Počkejte 12 hodin. Běžně se užívá 1 tobolka denně. V případě potřeby užívejte 2 tobolky v jedné dávce. Nepřekračujte 4 tobolky denně. Dodržujte pitný režim a kvalitně se stravujte.

Složení:

Vitamin B6 50 mg, vápník 20 mg, směs Max Cleanse & Lean 430 mg v jedné kapsli.

Směs Max Cleanse & Lean : cascara (Cascara sagrada - řešetlák americký) - prášek z kůry a rostlinný extrakt, senna (Cassia senna) -  prášek z listů , fenykl - prášek ze semen, psyllium - přírodní vláknina - prášek z lusků, jilm - prášek z kůry, dřišťál -  prášek z kořene, drcená rebarbora, aloe vera - prášek z listů, smetanka lékařská - prášek z listů, přeslička - extrakt z rostliny, vitamín B6, vápník. Dále obsahuje: želatinu, rýžovou mouku, oxid křemičitý, stearan hořečnatý (protispékavá látka).

Upozornění:

Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám, lidem trpícím chorobami srdce nebo jinými závažnými onemocněními. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.