Maxiderma Balzám na paty a chodidla 56g

50065084

Zdravotnický prostředek

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Maxiderma

Balzám na paty a chodidla Maxiderma je přípravek s klinicky účinným složením k hydrataci suchých, drsných a popraskaných pat a chodidel. Obsahuje ureu v koncentraci 25 %, která má lékařsky prokázané zvlhčující účinky, pomáhá zvyšovat schopnost vázat vodu v rohovité vrstvě kůže a odlučovat odumřelé buňky kůže.

UREA je přírodní hydratující prostředek. Napodobuje přirozené procesy pokožky tím, že snižuje ztráty tekutin v pokožce, urychluje odstraňování odumřelých vrstev pokožky a také rychluje obnovu kožních buněk a napomáhá regeneraci kůže. V důsledku čeho obnovuje schopnost kůže vázat vodu.
  • Viditelné výsledky již po 3 dnech.
  • Vhodná také k péči o diabetickú nohu!
Návod k použití:
Nohy umyjte a osušte. Naneste ráno a večer na drsná, ztvrdlá, vysušená chodidla, aby bylo nebezpečí jejich popraskání co nejmenší. Přípravek Maxiderma nanášejte dále i po zregenerování pokožky, aby byla kůže dobře zvlhčená a hebká.

Upozornění:
Doporučujeme používat jen u dospělých.
Nenanášejte na poraněnou pokožku.
Pokud během používání dojde k lokálnímu podráždění, přestaňte přípravek používat. Obsahuje 25% ureu, která přirozeným způsobem zvlhčuje kůži.
Zamezte styku s očima.
Jen pro vnější použití.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotách nižších než 30 °C. Obsahuje hypoalergenní vonné látky, které neobsahují alkohol.

Balení:
56 g

Zdroj: http://www.ceumed.eu