844 909 909|info@drmax.cz

Maxiderma Balzám na ruce 56g

Maxiderma Balzám na ruce 56g

50068529
Zdravotnický prostředek
Více o legislativě
118 Kč

Přípravek pro péči o drsnou, velmi suchou pokožku a pokožku náchylnou k popraskání. Obsahuje přirozeně zvlhčující olivový olej a 10 % urey v kombinaci se šťávou z papáji.

Podrobné informace o produktu

Maxiderma

Maxiderma  je výživná péče o drsnou, velmi suchou pokožku a pokožku náchylnou k popraskání. Obsahuje přirozeně zvlhčující olivový olej a 10 % urey v kombinaci se šťávou z papájí.

Dermatologický balzám na ruce Maxiderma je přípravek pro péči  o drsnou, velmi suchou pokožku a pokožku náchylnou k popraskání. Obsahuje přirozeně zvlhčující olivový olej a 10 % urey v kombinaci se šťávou z papáji.

UREA je přírodní hydratující prostředek. Napodobuje přirozené procesy pokožky tím, že snižuje ztráty tekutin v pokožce, urychluje odstraňování odumřelých vrstev pokožky a také rychluje obnovu kožních buněk a napomáhá regeneraci kůže. V důsledku čeho obnovuje schopnost kůže vázat vodu.

 

Návod k použití:
Používejte dvakrát nebo třikrát denně. Přípravek Maxiderma nanášejte dále i po zregenerování pokožky, aby byla kůže dobře zvlhčená a hebká.

Upozornění:
Pro dospělé a děti od 12 let.
Nenanášejte na poraněnou pokožku.
Pokud během používání dojde k lokálnímu podráždění nebo vzniku vyrážky, přestaňte přípravek používat. Obsahuje 10% ureu, která přirozeným způsobem zvlhčuje kůži.
Zamezte styku s očima.
Jen pro vnější použití.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotách nižších než 30 °C.
Neobsahuje parabeny.

Balení:
56 g

Zdroj: http://www.ceumed.eu

Parametry produktu

Značka Maxiderma Forma Balzám
EAN 5060271010080

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.