Maxoderm krém 120 ml

Default

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Běžná fyziologie dosažení a udržení erekce v sobě zahrnuje složitou součinnost mnoha fyziologických procesů. Sexuální vzrušení vyšle signály nervovým systémem, což následně uvolní kysličník dusnatý v corpus cavernosum (houbovitá topořivá tkáň penisu). Oxid dusnatý se následně rozptýlí do buněk podél artérií, čímž uvolní okolní buňky. Uvolnění svalů v okolí artérií penisu dovolí, aby se artérie v corpus cavernosum překrvily, tím stlačily žíly odvádějící krev z penisu, což má za následek zadržení krve uvnitř corpus cavernosum a tím dojde k erekci.

Výhody MAXODERMu:

  1. Maxoderm řeší sexuální vzrušení
  2. Maxoderm zlepší prokrvení tkání penisu
  3. Maxoderm zvyší připravenost a citlivost penisu k erekci
  4. Maxoderm má okamžité účinky
  5. Maxoderm má unikátní systém cílené aplikace
  6. Maxoderm maximalizujte kvalitu a pevnost erekce
  7. Maxoderm zvyšuje vlastní potěšení z intimních chvil
  8. Maxoderm funguje okamžitě a rozdíl poznáte již při jeho prvním použití


Řešení zaměřené na sexuální vzrušení
 Pestrost fyziologie mužské erekce a vnímavost topořivé tkáně penisu poskytuje množství způsobů, jak překonat úpadek topořivé síly za použití nervové nebo chemické manipulace. MAXODERM™ je zaměřen na zlepšení prokrvení tkání penisu, čímž zvyšuje připravenost a citlivost penisu k erekci. Zároveň účinné látky obsažené v MAXODERM™ prostupují tkání přímo k cévnímu řečišti topořivých těles, dilatují artérie, což vede k ještě pohotovější a pevnější erekci. Tím MAXODERM™ zvyšuje sexuální spokojenost obou partnerů, případně spokojenost při autoerotice.
Opakovaným použitím MAXODERM™ je možné snadno dosáhnout nejen větší pevnosti erekce, ale i podstatně rychlejší a častější pohotovosti k sexuálním aktům. Toho je dosaženo cíleným působením účinných látek v kombinaci s biofeedbackem (pozitivní psychická zpětná vazba). Díky tomu, že totiž kladné účinky MAXODERMu™ pozorujete okamžitě a kvalita sexuálních prožitků se zvyšuje bez prodlev (bez několikatýdenního polykání pilulek), dochází k přímému zlepšení prožívání a realizace sexuálních aktivit i v psychické rovině.

Výhody lokální aplikace
Cílená lokální aplikace byla nedávno označena jako nejdynamičtěji se vyvíjející se alternativa k orálně podávaným výrobkům. Mezi hlavní přednosti je počítáno dramatické snížení vedlejších účinků léčiv (chemikálií) na organismus a přesné umístění dávky.
Pro zjednodušenou představu nám může posloužit tento příklad. Představte si, že si během sportování natáhnete stehenní sval. Můžete buď polykat množství léků v pilulkách nebo použít mast. Pokud zvolíte pilulky, ty budou muset nejprve projít žaludkem, ledvinami, játry a celou řadou dalších orgánů a teprve se zpožděním budou doručeny i k bolavému svalu. Během této cesty ovšem velká část účinných látek „zmizí bez účinku“ a navíc bude „obtěžovat a znečišťovat“ množství zdravé tkáně.

Balení
120 ml (200 použití)

Zdroj: www.maxoderm.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Kategorie produktu