Xxlabs Maxx Iont Sport drink jahoda nápoj 1000 ml

Sportovní výživa

Značka: XXLABS
Xxlabs Maxx Iont Sport drink jahoda je koncentrovaný iontový nápoj pro potřeby sportovců v průběhu fyzické aktivity nebo po jejím skončení.
NAVÍC Vitamin D3 1000 IU v oleji ze světlice barvířské 30 tobolek Při nákupu produktů značky Xxlabs v minimální hodnotě 599 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Vitamin D3 1000 IU v oleji ze světlice barvířské 30 tobolek za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
389

Cena za 1 litr: 389 Kč

Maximální povolený počet: 1 ks

O produktu

50092156

Regenerační nápoj nové generace pro nejnáročnější sportovce. Xxlabs Maxx Iont Sport drink s příchutí jahod je koncentrovaný iontový nápoj skvělé chuti. Byl vytvořen pro potřeby sportovců v průběhu fyzické aktivity nebo po jejím skončení. Doplní vitamíny a minerály ztracené vlivem náročného sportovního výkonu. Unikátní složení sportovního nápoje Maxx Iont kombinuje komplex vitaminů, minerálních látek a stopových prvků + Acetyl L-carnitin, Taurin, Citrulin Malát a Arginin Alfa-ketoglutarat.

Maxx Iont je bez cukru!

Sladký, chutný, a přesto bez cukru. Perfektní řešení pro všechny, kteří těžce trénují, dbají o pitný režim a potřebují doplnit ztracené živiny bez zbytečných kalorií.

Hlavní vlastnosti

  • koncentrovaný iontový nápoj
  • vhodné pro náročné aktivní sportovce
  • doplní živiny spotřebované během fyzické aktivity
  • bez zbytečných kalorií
  • bude vám chutnat

Složení

Voda, kyselina askorbová, taurin, emulze, arginin alfa-ketoglutarate, citruline malate, acetyl l-carnitin, umělá sladidla (acesulfam K, cyklamát sodný), konzervant (sorban draselný), Vitamin C, Vitamin E , Niacin, Pantothenic acid, Vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin B1, kyselina listová, Biotin, Vitamin B12, Sodium, Potassium, Kalcium, Magnesium, Zinek, železo.

Upozornění

Potravina vhodná zejména pro sportovce. Se sladidly. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.