Medpharma Panthenol 6% Sensitive baby sprej 150 ml

Kosmetika

Značka: MEDPHARMA
Sprej s panthenolem pro zklidnění, hydrataci a regeneraci dětské pokožky.
NAVÍC Medpharma Beta karoten 10.000 m.j.+ Panthenol + PABA 107 tobolek Při nákupu produktů značky Medpharma v minimální hodnotě 399 Kč vč. DPH získáte NAVÍC doplněk stravy Medpharma Beta karoten 10.000 m.j.+ Panthenol + PABA 107 tobolek za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50094819

Panthenol sprej pomáhá zklidnit a hydratovat dětskou pokožku a podporuje její regeneraci při podráždění slunečním zářením, větrem, nebo po koupání. Při aplikaci vznikne bohatá pěna, která se dobře roztírá, vstřebává a nezanechává mastný film. Vhodný i pro zvlášť suchou a citlivou pokožku.

Obsahuje pouze vybrané nedráždivé složky. Neobsahuje konzervanty definované nařízením ES 1223/2009.

Použití:

Sprej aplikujte v tenké vrstvě několikrát denně dle potřeby u dětí od 3 let. Před použitím protřepte. Pro dosažení zvlášť chladivého efektu uchovávejte v lednici.

Upozornění:

Přípravek je určený pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.