Megafyt Čajová směs ledviny s brusinkou porcovaný čaj 20x1,5 g

Doplněk stravy

Značka: MEGAFYT
Porcovaný bylinný čaj Megafyt ledviny obsahuje zlatobýlovou nať, ibiškový květ, šípek bez semen, květ bezu černého, brusinkovou šťávu, lékořicový kořen a koprový plod.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
55

Cena za 100 g: 183 Kč

Maximální povolený počet: 1 ks

O produktu

50090140

Megafyt Čajová směs ledviny s brusinkou je doplněk stravy ve formě porcované bylinné směsi. Obsahuje zlatobýl, ibišek, šípky bez semen, bez černý, brusinkovou šťávu, lékořici a koprový plod. Zlatobýl podporuje normální funkci močové soustavy, přispívá k menstruačnímu a menopauzálnímu komfortu a normální funkci prostaty. Kopr přispívá k normálnímu trávení, vylučování vody z organismu, menstruačnímu komfortu a má relaxační účinek. Lékořice napomáhá normálnímu trávení a mimoto skvěle chutná.

Hlavní vlastnosti:

  • porcovaný bylinný čaj
  • zlatobýl podporuje funkci močové soustavy a přispívá k menstruačnímu a menopauzálnímu komfortu
  • kopr podporuje trávení a vylučování vody z organismu

Složení

Zlatobýlová nať (Solidaginis herba) 40 %, ibiškový květ (Hibisci flos), šípek bez semen (Cynosbati fructus sine semine), 15 %, květ bezu černého (Sambuci flos), 10 %, brusinková šťáva (suchý koncentrát), 10 %, lékořicový kořen (Liquiritiae radix), koprový plod (Anethi fructus).

Použití

1 nálevový sáček (1,5 g) se přelije 0,25 l vroucí vody a nechá se 5 - 10 min vyluhovat v zakryté nádobě. Nesmí se vařit. Čaj se pije teplý, 3 – 5 x denně. Připravuje se vždy čerstvý.

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.