Čaje a čajové směsi

Megafyt Ledový čaj Lesní plody s mátou 20x2 g

Značka: MEGAFYT
  • Ovocný čaj v nálevových sáčcích Megafyt je určený k přípravě ledového osvěžujícího nápoje. S příchuťí lesní plody s mátou skvěle zažene žízeň v horkých dnech.
65

Cena za 1 kus: 3 Kč

O produktu: Megafyt Ledový čaj Lesní plody s mátou 20x2 g

50135664

Úvod

Když máte chuť na ledové osvěžení v horkých dnech, ale nechcete se vzdát svého oblíbeného ovocného čaje, vyzkoušejte lahodný Megafyt Ledový čaj s příchutí lesních plodů a máty! Ovocný aromatizovaný čaj v nálevových sáčcích je vhodným doplněním každodenního pitného režimu. Navíc jej snadno a rychle připravíte bez nutnosti zdlouhavého chlazení: pouze zalijete sáček studenou vodou a za 15 minut máte hotovo. Ozdobte sklenici plátky ovoce nebo mátou, přidejte led, a osvěžující koktejl je na světě!

Hlavní vlastnosti:

  • ovocný aromatizovaný čaj v nálevových sáčcích
  • k přípravě ledového čaje
  • osvěžující, lahodný, rychle hotový

Složení

Plod jablka, květ ibišku, plod šípku, list ostužiníku sladkého, aroma lesní plody, přírodní mátové aroma, plod jahodníku, plod maliníku, plod ostružiníku, nať máty kadeřavé.


Použití

1 nálevový sáček (2 g) se zalije 200 ml studené pitné vody nebo minerální vody a nechá se 15 minut vyluhovat. Nápoj se připravuje vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Je určen k okamžité spotřebě. Nepodávejte dětem mladším 3 let.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.